Home

Forumas

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
salono apšvietimui numačiau Led juostas, kurias greičiausiai dėsiu į esamus šviestuvus, kad reikėtų mažiau perdarymų ir būtų pigiau. Jei reikės papildomo apšvietimo viduje yra aliuminio loveliai su matiniu stiklu, kurie labai gražiai įsikomponuos bet kur palubėje ar po spintele. Šiandien paėmiau pusę metro juostos su sujungimais, reikės artimiausiu metu įdėti į pagrindinį šviestuvą.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Labai geras sprendimas :geras:
Tokią juostą priklijavau lauke po markize. Atsidžiaugti negaliu :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Kas dėl ledų, aš esamas lempas mesiu lauk, ir naudosiu profiliukus, http://www.energygreen.lt/produkt%C5%B3-katalogas/aliuminiai-led-profiliai, galima labai gražiai net į lubas įleisti juos, pvz pas mus kemperyje yra tokios juosteles tarp lubų plokščių, slepia tarpus, tai vietoje tų juostelių galima įleisti profilius.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Mačiau kažkur forume pačio nuotrauką, aš irgi apie tai pamąsčiau, tik manau, kad su loveliu ir matiniu stiklu bus geriau, nes matinis stiklas išsklaido šviesą ir ne taip akina led'ai. Dar įdomu bus pasiskaičiuoti kiek taupiau bus su led'ais, nei su kaitrinėmis lemputėmis.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
10 kartu
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Esu sudejes LED juostas, viskas OK , bet stiklu papildomu nedėjau , dėl elementarios priežasties, užtamsina lempas, o grožio ir taip užtenka.
realiai plika akim vertinant šviesos išeiga 1/4 1w led kaip 4 w kaitrinės (halogėno), prietaisai gal ka kita rodytu bet subjektyviai taip, šviesa neišsklaidyta , reiktu įvairiomis kryptimis šviečiančiu pridėlioti, nes šešėlį stipriai meta. Lauke išties gerai , patogu.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Mano senajame kemperyje , buvo 12 lempuciu + dar WC ir duso apsvietimas tai 14 visos po berods   16 W tai butu 224 W, pakeiciau tuo laiku i tik atsiradusius LED diodus po 1.5 W , taigi visos 21 W , Dainius teisus, ir niekad nereikedavo sukti galvos del neisjungtos sviesos  ir saugiau ,kadangi ypac alkovoje kaitrines lemputes negerai ir del saugumo , ten daznai buna vaikai, palieka sviesa ,gali prisiliesti patalyne . Taciau dabar jau yra sviesa sklaidantys naujos kartos LED diodai ju ir spalva ir ryskumas ir veiksmingumas zymiai geresnis , patarciau tik tokius, nes mano Challangery jau naujos kartos, beje ir namuose 90% jau pakeites i LED tai jauciasi gale menesio pinigine israiska ,o ir degti gali kaip baznycioje visada sviesa, nes namu dar didesnis efektyvumas ir kiek pamenu degimo laikas 60000 valandu tai butu 10 metu istiso veikimo mazdaug, neskaitant dienos ))
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Vyksta vidaus remonto darbai. Neveikia viena dujinės viryklės skyle, tai viską pasibėriau, bandysiu surasti galus.


Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Na ir toliau vyksta santechnikos ir elektros instaliacijos darbai. Vidui bus ledi'nis (labai dvisprasmiškai skamba) :D apšvietimas.


Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Elektra beveik sutvarkyta ir pakeista į LED, dujinė pagaliau veikia pilnu pajėgumu :) Kita savaitę jau turėsiu naują liuką, tik problema- niekur negaliu rasti rankenų, tikriausiai reikės klubiečių pagalbos klausti. Dar viena kita smulkmenėlė ir bus galima atidaryti kemperiavimo sezoną :D