Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
Tomai, nežinau kaip tavo patirtis, bet maniškė o ir pažystamų servisistų tai sau dėtis filtron'ų ranka nekyla.
Man irgi :) Kaip ir Febio gumu :baisu:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Aš dar manau, kad ne visi gamintojai yra tokie blogi kaip kartais kai kurie nupiešia. Aš pats dirbu su mašinų remontu jau keliolika metų ir galiu pasakyti, kad dažnai įvairios mechanikų ar kitų žmonių kalbos apie visokias nuogirdas prieštarauja realybei. Ne paslaptis, kad dažnai detales kaltina dėl jų kokybės, kai tuo tarpu jas sumontuoja netinkamai. Tiesiog yra pigūs gamintojai ir geri gamintojai, manau, kad kiekvieną kartą reikia įvertinti kurio gamintojo detales kur galima dėti, o kur ne. Tarkim sankabą galėjau per pus pigiau paimti, bet čia ne tas mazgas, kurio sąskaita galima taupyti.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Panašu, kad jau beveik paskutinės detalės atkeliavo, šiandien kemperiukas turėtų jau nusileisti ant žemės :)

Nauja vandens pompa, skirstymo veleno guolis ir pakabinamas pusašio guolis


Visi trapeciniai dirželiai


Dar laukiu valytuvų ir SMT priedo tepalui
Žinutės: 28
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-11
Na gražu žiūrėti, kaip mano vyriukas užsidegęs tvarko kemperiuką, o už lango toks pavasariškas oras, kad taip ir norisi jau savaitgalį kur nors lėkti :).
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Keičiant vožtuvų dangtelio tarpinę, teko ir vožtuvus susireguliuoti



Likau nustebęs, kai pamačiau tokį švarų variklį viduje :) Neseniai teko keisti Volvo S80 2009m. kompemsatorius, tai ženkliai baisesnis variklis buvo.

Na ir pagaliau po savaitės remonto darbų kemperiukas techniškai idealiai tvarkingas, praktiškai kaip naujas :) Neprireikė nei 2,5k ir kemperiukas vėl gyvas kaip niekad :D 

Liks tik lauko ir vidaus smulkūs darbeliai, kurie laiko aišku irgi pareikalaus.

O čia keletas foto šiaip :)



Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Dar apžiūrėjau sėdynes ir manau, kad nebus daug darbo perdaryti, netgi nereikia, kad būtų besisukiojanti, nes keleivio sėdynės padas sukiojasi, ant kurio ji tvirtinasi :)

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Gal kas nors yra susidūrę su liuko vyrais (jei taip juos galima pavadinti)? Gal kokių žinių, kur būtų galima nupirkti?
Beje patį liuką tikriausiai pats gaminsiu iš organinio stiklo, labai jau gležna plastmasė ir vietomis palūžinėjusi nuo senatvės, dėl to šiek tiek nesandari vandeniui.




Spintelių vyrius tikriausiai teks žiūrėti baldų reikmenų skyriuose... Nes vienas sulūžęs, o kiti dar veikia, bet labai girgdžda.


Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Aš keičiau abudu liukius kemperio į naujus (skaidrius), grynai dėl šviesos patekimo į kemperį. Buvo tokie patys kaip čia nuotraukoje, viena išmečiau nes buvo sulužinėjas, kitas liko pakankamai geros būklės. Galėsim per klubo susitikimą iškeisti į pora butelių alaus :alus:
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Na su liuku jau išsprendžiau problemą :) Pažįstamas, dirbantis Heliopolyje sakė kitą savaitę padarys naują organinio nedūžtančio stiklo liuką su matine plėvele, kad saulė neprikepintų vidaus už simbolinę 50 lt  kainą. Manau bus geras variantas.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Sėdynes žiūrėjau nuo Opel Vectra B, jos pakankamai žemos, begeliai yra viename aukštyje ir manau reikės labai nedaug perdarymų. Kadangi šalia darbo yra Opelių laužynas, bus labai patogu privažiuoti ir primatuoti iš karto ir jei dar nekeisiu kol kas, tai bent žinosiu nuo ko tinka ir kaip greitai perdaryti esant reikalui.