Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gristant prie padangu.Man dar siulo Firestone Vanhawk Gal kas naudoja ir gali ka pasakyti.Tiesa jos ne kemperines bet zenkliai sutaupyciau.O gal ne :hmz:
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Sveiki, kas dėl padangų,mano kemperiukas nenaujas,o perrenginėt kas puse metų taip pat prabanga,
nutariau M+S išmėgint,  radau paprestesnių ne specialiai kemperiui "Yokohama",kol kas neblogai,
patenkintas :)
Ant mano kemperio buvo sudetos Agila. Kazkaip greitai jos dilo. Man Continental patiko labiau.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sendien gavau pasiulima Continental padangoms 215/75/16 uz 140euru bet pasitikejimas pardavejeis nulinis.! Kai pasakai kiek nori ipusti slegio i padangas pagal gamintojo nurodima.Visi vienbalsiu nesame,nera girdeje,negali but.Linkstu i tai kad skupas moka du kartus ir manau pirksiu Continental,kad nereiktu gailetis.Tik bijau kad neatvestu senu padangu!
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Sutinku del galimybes isvaziuoti istisus metus.Bet praktika rodo kad kas tinka viskam netinka niekam.Jos tikrai kaskur bus nelabai tinkamos.O jose psi 80 ?

M+S praverčia kada jau šilta, o pagal taisykles būtinos dar žieminės padangos, pavyzdžiui kovo mėnesį.
O Michelinuose 80 psi.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Man Austrijos autobane buvo sprogusi galinė C padanga. Sukausi taip, kad vaizdas žiūrint iš šono susiliejo. Su pakeitimu ir šoninių plastmasių suraišiojimu užtrukau nepilnas 10min, dar tuo metu žmoną pasiunčiau per visas 3 autobano juostas surinkti išdaužytas šonines plastmases, visokias žarnas, kranus ir kt. :) Ir vistiek tik pradėjus važiuoti, nespėjus 4 pavaros įjungti atlėkė tralas, pradėjo rodyt, kad sustočiau- atseit noriu pavežti ir kokį 200eur pasiimti. Nepasidaviau provokacijom ir nulėkiau. Linksma nebuvo...
J.J
prigazdinsit  ce su savo istorijom - niekur nesinores vaziuoti...
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
O aš dėl Austrijos turiu patirtį, bet atsakymų, kodėl taip klostėsi, neturiu. Prieš kokius 6-7 metus greitkelyje prieš Insbruką nepataisomai sugedo kemperio variklis. Išsikviečiau pagalbą, atvažiavo OMTC. Sako, užsikelti eusu per silpnas, o jeigu kviesim galingesnį iš Insbruko, bus brangu. Sako, galiu nutempti. Prisikabino, sujungė švyturėlius ir greitkeliu nutempė į OMTS servisą. Ten atsišvietė tec. pasą ir pinigų nepaėmė. Dar pasirašėme sutartį, kad serviso teritorijoje galiu palikti kemperį 10 dienų nemokamai, po to pradės kiek tai skaičiuoti. Per šį laiką kemperį išsivežiau. Nutempimas ir parkavimas nekainavo.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Na va ir pardavejai :piktas:Susiskambinau susitariau nuvaziavau palikau uzstata ir po 15min skambina sako liko tik dvi,daugiau neber:velnias:Sakau tai dar bus juk nevienetines! Pasiule palaukt pora savaiciu bet jau visai nieko nepazadejo.Gal kas turi kokia skyle pigiau camer padangeliu?:)Buciau labai dekingas.Buvau susitares continental uz 143e Dabar siulo Michelin po 150e.
Jani, turiu gera biciuli Egzotikoj. jei nori galiu suvest, turetu pagelbet. Brukstelk i asmeninius jei reikia.
Man atrodo ir is klubieciu yra kas su padangom dirba.