Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Buvo pasiūlymas klubo nariams temoje „AD Baltic iskirtinis pasiulymas“.
Pirkau kemperines padangas, labai gera kaina buvo.
Pamėgink pasidomėti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Marijus.K parašė:
Jani, turiu gera biciuli Egzotikoj. jei nori galiu suvest, turetu pagelbet. Brukstelk i asmeninius jei reikia.
Man atrodo ir is klubieciu yra kas su padangom dirba.
Egzotikoje buvau.Pasiulymas buvo neviliojantis.Kreipiausi per dideli zmogu bet pasiulimas liko neidomus.Pvz michelina siule uz 160e o kitur 150e. continental lig ir dar brangiau.Katik gavau pasiulima pirelli uz 140e.Ka kas zino apie pirelli ?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ričardas.V parašė:
Buvo pasiūlymas klubo nariams temoje „AD Baltic iskirtinis pasiulymas“.
Pirkau kemperines padangas, labai gera kaina buvo.
Pamėgink pasidomėti.
Paskambinau jie net nebendrauja jei ne imone.Ir apie joki kemperiu klubo pasiulima nera net girdeja.
Janis.C parašė:
Marijus.K parašė:
Jani, turiu gera biciuli Egzotikoj. jei nori galiu suvest, turetu pagelbet. Brukstelk i asmeninius jei reikia.
Man atrodo ir is klubieciu yra kas su padangom dirba.
Egzotikoje buvau.Pasiulymas buvo neviliojantis.Kreipiausi per dideli zmogu bet pasiulimas liko neidomus.Pvz michelina siule uz 160e o kitur 150e. continental lig ir dar brangiau.Katik gavau pasiulima pirelli uz 140e.Ka kas zino apie pirelli ?
Jei gali parasyk ismatavimus, paklausiu as ka pasiulys. Nors as ne didelis, tik 1,80 cm, bet vistiek.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu .215/75r16cp
Janis.C parašė:

Aciu .215/75r16cp
Galeciau gauti Tau uz 148 eur Michelin Agilis Camping.Sake cia didmenine kaina.  Pireli ziurek kur gaminta. Jei Argentinoj arba rusijoj tai sake nelabai.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu.Apie gamybos vieta net nepagalvojau.Butinai rytoj skambinsiu ir klausiu.Dar tikiuosi kad atves continental bet turiu ziniu kad net gamikloje neta.Na gal gaus Lietuviai is kur kitur.
Klausiau del Continental, sake lygiaverciai su Michelin, bet atseit su Michelin daugiau nuvaziuoja. Mano praktika priesinga. Kad ir kaip butu, sita info man sake biciulis, taciau jis pardavejas. taigi informacija reiktu pasitikrinti ir prafiltruoti pagal savo kriterijus. :
Del Continental klausk Kelio, jie atstovai bent jau buvo, ir beje panevezieciai
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jo su atstovu continental as snekejau.Continental kaip man reikia padangu siuo metu tik dvi padangos sandelyje turi.Is kurio visi ima.Rytoj teirausiuos kur pagamintos pirelli.Kaina ju viliojanti o ir vardas zinomas.
Pirelli atstovauja Technoratas ar panasiai, Janonio gatve Panevezy. Tu gi panevezietis berods. Siek tiek savininka pazystu.