Home

Forumas

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Robertas.M parašė:
Raimondas.B parašė:
turiu pati geriausia visu laiku navigatoriu :)
Silva
Malačius, sekmės prasikošti su juo per Berliną :D
visai ne problema :)

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-18
Dėkuj už pasidalintas nuorodas ir patyrimus - manau labai pravers :O
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
atsitiktinai aptikau tokį parašimą:


Čia apie tai rašo  kiek tiesos nesidomėjau, bet gal kas naudoja kompus reiktu pasidomėti, o tai mažai ką...


Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:

atsitiktinai aptikau tokį parašimą:




Čia apie tai rašo  kiek tiesos nesidomėjau, bet gal kas naudoja kompus reiktu pasidomėti, o tai mažai ką...



 Man labiausiai "patinka" tokios ale citos, neaišku iš kur paimtos ir, žinoma, būtinai be nuorodos į šaltinį.
Sunku spręsti ar tai tikra naujiena ar reklaminis triukas savo platinamai produkcijai , nes google daugiau panašių "naujienų" neranda. 
 Suprasčiau tik tuo atveju, jei turima galvoje sunkvežimyje ant palandės ar vairuotojo kelių padėtą kompiuterį. Jei kompiuteris tvirtinamas ant spesialaus jam skirto staliuko, kodėl draudžiama neaišku....  Kuo tai skiriasi nuo mažo GPS-o, telefono ar planšetės neaišku. Bet jį naudoja ne vairuotojas, o šturmanas.

 Pernai per tech. apžiūrą manęs pasiterravo, kam prie keleivio sėdynės pritvirtinta išsikišusi detalė... Paaiškinus, kad ant jos tvirtinamas staliukas kompui, daugiau pastabų nebuvo. 
 Nesinorėtų tikėti, kad apžiūrą vykdantys, nežinotų reikalavimų, draudžiančių vairuojant naudoti nežiojamus kompiuterius navigacijai. 

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kalbama ne apie apžiūra , keliu policija greičiau pasidomės, man tai neaktualu, bet ir furų vairuotojai apie tai užsiminė bekalbant keli metai atgal. Kitos informacijos neturiu.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tai nevairuojantis naudojasi kompu, o šturmanas:D  Bet to ar dažnai tenka užsienyje susidurti su kelių policija? Man per visas keliones - vieną kartą... ir tai prieš 11 metų:driving:
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Sveiki,

noriu pasidalinti subjektyvia nuomone, kurią susidariau keliaudamas po šiaurės Vokietiją.
Mėginau tris programėles nakvynės paieškai: CamperContact, Park4night ir Caramaps. Nakvodavome ir kempinguose, ir mokamose aiškštelėse ir nemokamose aikštelėse.

10 balų - Park4night. Tikslios vietos, didelis pasirinkimas, offline versija. REKOMENDUOJU.
5 balai - Caramaps. Sunkiau suprantama, kažkoks jovaliukas, tačiau pakankamai nemažas nakvynės vietų pasirinkimas.
1 balas - CamperContact. Labai geras ir suprantamas interfeisas, patogus naudojimas, geri aprašymai.
Tačiau labai skurdi duomenų bazė. Kai reikėdavo ieškoti kur sustoti, labai mažai būdavo pasiūlymų. Įpusėjus kelionei šią programėlė ištryniau.

Pasikartosiu, kad tai subjektyvi nuomonė, kuri remiasi patirtimi tik iš šiaurės Vokietijos regiono.

Sėkmės visiems!

Caramaps man labai pasiteisino Prancuzijoje. Park4night tikrai gera. Ypac aiksteliu megejams
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pritariu- Park4night tikrai gera.
As jau antri metai testuoju navigacijas. Prisiinstaliaves visokiu. Kol kas lyderiauja , mano asmenine nuomone, google maps ir Maps.me. Kitos kazkaip nublanko.