Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
MapsMe ir nebuvo kurta kaip automobiline navigacija,ji turi sia funkcija kaip papildoma o ne esmine.
O kokia jos pagrindine funkcija? Cia del idomumo man, gal jos nenaudoju ir neisnaudoju.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ji skirta keliautojui orentuotis mieste ir netik.Kaip pavizdys as buvau Dresdene man prireike bankomato,as ivedu bankas man parodo visus aplink mane esancius.Kaip ir autobuso stoteles,pliazus ar pan.
Ok. Kaip tik vaziuosiu i Dresdena, pabandysiu. :)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Straipsnis apie 10-tį programėlių vairuotojams  Sako, kad geriausių, nors tuo patikėti ir sunkoka.
Tai kad cia dalis tu programeliu ne keliautojams o pardavejams. Cia gal eiles tvrakas kas kiek pareme?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Mano subjektyvia nuomone, visos visos tos programėlės, kuriose pats keliautojas neturi galimybės susidėti savo asmeninės, ir tik jam reikalingos informacijos, orentuotos į "masinį turistą". Jų prikurta begalės, siekiant tik vieno tikslo - bent kiek atsiriekti nuo bendro pyrago mažiausiomis sąnaudomis. 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Sveiki kolegos,keliautojai,neiskaiciau visos temos ,prasau patarimo kokia navigacija pirkti,koias naudojate?Nesenai pirkau Garmina bet ji man kazkaip nelabai...Priprates prie Tom tom,bet ji jau pasenusi.Kazkada naudodavau sena su diskais ji turejo TMC prieda tai labai gerai kai Vokieciuose ilendi i kamsti,ji isanksto perspeja ir siulo keleta apvaziavimu.Naujas Garminas rodo kad kamstis bet daznai buna jau velu nera kur issukti is greitkelio.Praeita vasara keliavom su zmona i Nica tai vokietijoje sugaisom visa diena kamsciuose.Gal kas naudojate kazka panasaus ir patartumete ka rinktis.Lbjau tiktu TOM tomas.Dekoju.
Sveikas. Na pagal testus ir ka parduoda Lietuvoje kaip ir lyderis Garmin kemperine navigacija. Nusipirkau ir as ja po kolegu apradymu. Naudojau kol kas tik Lietuvoje. Ispudzio nepadare. Kazkaip keistas algoritmas. Veda per aplinkui. Orus kelyje rodo tik kai prijungi telefono appsa. Kazkaip nezinau... daugelis navigaciju turi tuos kemperiu nustatymus. Kol kas man labiausiai prie sirdies google maps ir IGo. Nors esu isbandes beveik visu gamintoju.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Marijus.K parašė:
Sveikas. Na pagal testus ir ka parduoda Lietuvoje kaip ir lyderis Garmin kemperine navigacija. Nusipirkau ir as ja po kolegu apradymu. Naudojau kol kas tik Lietuvoje. Ispudzio nepadare. Kazkaip keistas algoritmas. Veda per aplinkui. Orus kelyje rodo tik kai prijungi telefono appsa. Kazkaip nezinau... daugelis navigaciju turi tuos kemperiu nustatymus. Kol kas man labiausiai prie sirdies google maps ir IGo. Nors esu isbandes beveik visu gamintoju.
Tai va sunku issirinkti.Kas liecia kamscius,tai man labai patiko ta sena VDO, berods, vadinasi.Vaziuoji greitkeliu ir iskart pypsi ir meta kelias alternatyvas, apvaziuoti kamsti.Zemelapis puikus,kaip popierinis,viska gali issinagrineti.Tik jau, turbut ,atgyvena su tais diskais.
Ydomu, nejaugi nera kazko panasaus,siuolaikisko.