Home

Forumas

Su kamsciais tai yra dar tokie niuansai, kad vienos navigacijos rodo apskritai ar kelyje yra kamstis, kitos kurioje juostoje. Pirmu atveju rodo apvaziavimus, privaziuoji o ten kamstis kitoj autobano pusej. Nepasakysiu kuri taip rodo, nes man rodydavo juosta Porsche gamykline. Gal ir Garmin rodo, bandziau dar tik Lietuvoje.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
  Su garmin praeitais metais,kai važiavau per Lenkija,perspėjo iškart,kad uz 90 km kamštis,ir nuvedė šunkeliais.. bet važiavau be sustojimo. Veliau važiavo kolega per ta kamšti,ir stovėjo puse dienos... Daugiau pavyzdžiu kol kas neturėjau..
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Dionisas.S parašė:
  Su garmin praeitais metais,kai važiavau per Lenkija,perspėjo iškart,kad uz 90 km kamštis,ir nuvedė šunkeliais.. bet važiavau be sustojimo. Veliau važiavo kolega per ta kamšti,ir stovėjo puse dienos... Daugiau pavyzdžiu kol kas neturėjau..
Prieš mėnesį man taip pat Lenkijoje Garmin "sutaupė" 3 val.
Kol kas uzsienyje nenuadojau, negaliu pasakyti, bet Lietuvoje kur zinau kelius tai marsruta delioja nesamoningai. Kalbu apie kemperini Garmin.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Visos jos maršrutus dėlioja nesąmoningai. Esu išbandęs tikrai ne vieną :D
Vakar pabandžiau dar vieną iGO. Važiuoti iš Karklės į Rusnės salą. 
Rekomendavo grįšti į Palangos kelią ir tik po to jau į Rusnę, kai daug paprasčiau ir arčiau per Klaipėdą. Jau nekalbu apie kitus siūlomus apsisukimus :D
Vien dėl šios priežasties navigacijų Lietuvoje visai nenaudoju. Užsienyje - jomis nepasitikiu, todėl jei ir naudoju, tai tik kaip antrą po MapPoint (pasitikrinimui, nes MapPoint žemėlapiai senoki), kur galima susidėlioti visus (nors ir šimtą) tarpinius taškus.
Nu Arvydai man tie zodziai "visos tik viena ne" labiau panasu i reklama nei i rimta teigini. Manau negalima absoliutinti, juolab kad ateina atnaujinimai, kazkas pasikeicia , kazkaip kitaip skaiciuoja ir tt. Tavo naudojama programa visgi yra 2013 metu. Teigti kad per 6 metus nieks nepasikeite , yra drasu kai toks greitas pasaulis. Tasku prisideti gali bet kurioj navigacijoj. Klausimas kiek nori susiplanuoti, dienos, savaites ar visa isvyka, labai individualus. As pora metu testuoju ivairias navigacijas. Man map point nepasirode nei paprasta nei labai kazkuo gera, apart kad galima atsiversti nuoroda i informacija. Kazi Google maps to negalima? Kitos navigacijos turi savo privalumu ir ta pati IGO ir Sygic ir tt. Is tiesu net nezinau kol kas kuri man geriausia, bet visada salia ijungtas google maps.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aš sakau VISOS, tai yra VISOS. MapPoint tikrai ne išimtis. Jei pats nesusidėliosi sau tinkamo maršruto (be taškų), MapPoint, taip pat maršrutą sudėlios nesąmoningai.
Žemėlapiai tikrai seni, todėl kaip antrą paleidžiu kitą... pasitikrinimui ar neatsirado tiesesnis kelias.
Sutinku, kad valdymas tikrai nėra paprastas :hi: Ten panašiai kaip EXCEL-yje, jei moki sudėti, tai dar nereiškia, kad moki naudotis programa :D

Na gryztant i pradini posta, tiesiog norejau pasakyti kad Garmin siek tiek nuvyle kol kas del savo algoritmo. Ka ji darys uzsienyje dar paziuresime ateityje. Tikrai nenorejau irodyta kad kazkas yra super kazkas Š. Tiesiog tobulu daiktu turbut nera.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Gal 10 metu naudojau paprasta Tom tom,marsrutus planuoja visai normaliai,neturi daug pribambasu,tiesiog rodo kur vaziuoti.Man ji patiko bet pasenusi ir sunkiai susikelia atnaujinimai.Reikia naujos bet nerandu kuri normaliai neikistu i kamscius.Garminas rodo kad priekyje uzdelsimas o kas ten per problema ir kaip jos isvengti nerodo.Garminas praeitu metu,bet ....
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau, pakaktų atnaujinti - building, map, phoneme, poi ir speedcam failiukus. Jie, prisijungus per kompą, lengvai trinasi ir keliasi nauji. 
Kai kuriuose navigatoriuose žemėlapiai dedasi su atskira SD kortele. Šiuo atveju reiktų tik į naują SD susikelti naujus žemėlapius.

Internete jau teko matyti jau yra iGO_TomTom_Europe_2018.Q4., turbūt tiktų ir iGO_HERE_Europe_2018.Q4. Yra tekia matyti navigatorių kus sudėta dalis žemėlapių iš iGO_TomTom_Europe_2016 ir kita dalis iš iGO_HERE_Europe_2016

Arba galima viską susiinstaliuoti į androidinę planšetę. Jei variantas nepatiktų - ištrini ir pasiieškai kito programos varianto.