Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
As jau antri metai testuoju navigacijas. Prisiinstaliaves visokiu. Kol kas lyderiauja , mano asmenine nuomone, google maps ir Maps.me. Kitos kazkaip nublanko.
maps.me puikus reikalas dėl žemėlapio detalumo, bet ilga maršruta letai skaičiuoja, kaip tik speju dėl detalumo ir neturi kai kuriu funkcijų (nerodo leistino greičio ir panašiai) , todėl paieškai visada maps.me o jau važiavimui sygika, kainuoja pigiai, sukasi greitai, atrodo pusetinai tik gruboki žemėlapiai. 
Man kazkaip jis ispudzio nepadare. Tiesa, as susivedes kemperi ir svori sunkesni. Gali buti kad duoda kitaip vaziuoti. Beto, man net Lietuvoje susidare vaizdas kad skaiciuoja ir siulo marsrutus ne visai logiskai. Neisbandziau dar naujausios IGO versijos siu metu. Sake patobulino. Praeita versija mane nuvyle, nors visada buvau IGO gerbejas.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

Man kazkaip jis ispudzio nepadare. Tiesa, as susivedes kemperi ir svori sunkesni. Gali buti kad duoda kitaip vaziuoti. Beto, man net Lietuvoje susidare vaizdas kad skaiciuoja ir siulo marsrutus ne visai logiskai. Neisbandziau dar naujausios IGO versijos siu metu. Sake patobulino. Praeita versija mane nuvyle, nors visada buvau IGO gerbejas.
Matyt paskubom perskaitei ir supainiojai, Sygic ir igo (kartais igo primo) visiškai skirtingi . IGO kažkada esu naudojęs, bet kai prisirišau prie Androido telefonų ir planšečių, IGO nepasiule tokiai operacinei varianto, o ten burti ir šokti aplink laužą su bugneliais kad pasileistu ir nežinai kada užlūžtų man nepatiko variantas. Bet dabar jau turi androido varianta reiks pabandyti, turėjo gera IPO baze ir paieška .

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Igo svarbiausia naujinti zemelapius Dabar bandau Igo primo visai nieko.MapsMe patogus labai bet ne vaziuoti.Visos navi labai panasios ir vaziuoja labai panasei jei ju zemelapiai nauji.Seip labai daug priklauso nuo irenginio.
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:

Man kazkaip jis ispudzio nepadare. Tiesa, as susivedes kemperi ir svori sunkesni. Gali buti kad duoda kitaip vaziuoti. Beto, man net Lietuvoje susidare vaizdas kad skaiciuoja ir siulo marsrutus ne visai logiskai. Neisbandziau dar naujausios IGO versijos siu metu. Sake patobulino. Praeita versija mane nuvyle, nors visada buvau IGO gerbejas.
Matyt paskubom perskaitei ir supainiojai, Sygic ir igo (kartais igo primo) visiškai skirtingi . IGO kažkada esu naudojęs, bet kai prisirišau prie Androido telefonų ir planšečių, IGO nepasiule tokiai operacinei varianto, o ten burti ir šokti aplink laužą su bugneliais kad pasileistu ir nežinai kada užlūžtų man nepatiko variantas. Bet dabar jau turi androido varianta reiks pabandyti, turėjo gera IPO baze ir paieška .

Ne, Robertai nesumaisiau, tik neaiskiai parasiau. Pirmi keturi sakiniai apie Sygic, paskui apie IGO.
Zemepalius naudojau naujausius, bet pats skaiciavimas ir darbas nepatinka. Vaziuoju su trim iskart ir lyginu. Dabar kaip tik prie Dusseldorfa susipusiu naujausius IGO zemelapius ir pabandysiu, nes kemperio originali tokia yra
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
maps.me gera, greita, bet mane daznai keliukais pasuka, trumpiausiu keliu, tai dabar pastoviai tikrinu marsruta, kad nepasukti ir neklaidzioti be reikalo. Google.maps patiko, kad vaziuojant iskarto esant kamsciui pranesa ir pasiulo apvaiavima, sis patogumas labai patiko, ypac vokietijoje.
As apskritai pastaruoju metu, gal isties tai aktualu didesniems kemperiams, is vakaro pasitikrinu marsruta per google maps per satelita. Taip pat ir kempingus apsiziuriu. Tada vaziuoju. Nes praeitais metais Prancuzijoje tiek prigrybavom kad net buvo uzvede marsruta per ukininko arka sandelyje grudams laikyti. Ir cia Sygic taip uzrode. Tai kazkaip pasitariua su kolegom Morelistais taip elgiuosi.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
maps.me gera, greita, bet mane daznai keliukais pasuka, trumpiausiu keliu, tai dabar pastoviai tikrinu marsruta, kad nepasukti ir neklaidzioti be reikalo. Google.maps patiko, kad vaziuojant iskarto esant kamsciui pranesa ir pasiulo apvaiavima, sis patogumas labai patiko, ypac vokietijoje.
Jau norejau tokia pastaba parasyti, bet Tadas aplenke:) Sventa teisybe. maps.me puiku, aisku, detalu, patogu, bet Garmino marsrutai logiskesni.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nemanau, kad aplamai galima būtų aklai pasitikėti programos automatiškai pateiktu maršrutu.... net pačios logiškiausios:driving: 

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Tadas.Z parašė:
maps.me gera, greita, bet mane daznai keliukais pasuka, trumpiausiu keliu, tai dabar pastoviai tikrinu marsruta, kad nepasukti ir neklaidzioti be reikalo. Google.maps patiko, kad vaziuojant iskarto esant kamsciui pranesa ir pasiulo apvaiavima, sis patogumas labai patiko, ypac vokietijoje.
Jau norejau tokia pastaba parasyti, bet Tadas aplenke:) Sventa teisybe. maps.me puiku, aisku, detalu, patogu, bet Garmino marsrutai logiskesni.
Maps.me vietos paieškai, kaip elektroninis žemėlapis . Važiavimui netinka, bet vaikščiojimui puikiai.