Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Matai kemperis skirtas tik tiems kas iki 120 vaziuoja. Kas nori daugiau jau i didesni kemperi reik sesti. Lektuvas vadinasi. Buna ir devetu tik jie brangus. :)
Jei rimtai Tomai, yra teke kalbeti ne su vienu kemperiu gamintoju atstovu, neziurint i tai kad nesaugu, konstrukciskai nenumatyta tokiems greiciams. Iskliba viskas , issibaladoja. Visgi tai namas ant ratu. Dar dalinai integruotas dar, bet koks alkovinis. Taigi ji taso po visa kelia. Gaudyti vairu. Vaziuoji su vaikais, be dirzu dazniausiai, tai kiekvienas incidentas zingsnis iki tragedijos. Ka sutaupysi? Pusvalandi? Tada atsikeli anksciau ir vaziuoji ramiai. Bet cia mano nuomone. Man gaila butu prarasti savo seima artimuosius, padaryti juos invalidais ir likti kaltam visam gyvenimui. Matyt Tu dar jaunas. Ateis laikas ir Tau susimastyti. Reiketu pamatyti vyriski, kuris susipykes su zmona autostradoje Kaunas Klaipeda kirto per stabdzius, jam i gala autobusas. Rezultatas zuvo vaikas 2metu keduteje. Vairuotojas visa laika melde kad butu vaiko vietoje.  Del vienos neapgalvotos akimirkos kalte visam gyvenimui. Kiek tukiu akimirku buna lekiant  130? 
100% palaikau, verčiau greitai ką nors kitką gyvenime nuveikti, bet numirti ar ką nors nužudyti greituoju budu nematau reikalo. 
Kaip sake Tomas kaip ir nera prasmes pletoti sios temos. Bet man tai visada kaip kas nori taip tegul vaziuoja, blogiausiai kad kartais buna taip kad kazka nekalta uzkabina.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Žinutės: 886Nuotraukos: 2439Prisijungė: 2012-10-03 
Tomas.J rašė:
"Kas liečia greitį- važiuojam visi tik su diržais, dėl kemperio konstrukcijos nebijau- čia Roller team- blogiau jam jau nieko nebus  Ar 110 ar 130- įvykio metu pasekmės manau bus labai panašios. Kas liečia laiko sutaupymą- gan ženklus skirtumas. Nepasakysiu nei valandom, nei atstumu, bet su Fiat ant 90 važiuojant, tuo pačiu keliu per dieną ženkliai mažiau nuvažiuodavom ir daugiau pavargdavom. Jaunas buvau gal prieš 20 metų 
O šiaip čia klausimas daugiau filosofinis, turbūt neverta plėstis "

Niekada nesuprasiu bandančių su kemperiu atsiplėšti nuo autostrado, net jei po tuo sliapiasi tikia graži idėja, kaip kažką "sutaupyti"..... Mamo nuomone ten tikrai nėra reikalo skubėti :velnias:
Prieš 20 metų yra keletą kartų nuo Kauno į Klaipėdą ant 170-180 nulėkti. Ir tada man neatrodė, kad tai geras pasirinkimas, bet... taip buvo. Iš tokio važiavimo malonumo tikrai nebuvo. Vien nuovargis. Po tų kartų apsisprendžiau daugiau likimo už ūsų netampyti, o važiuojant gerėtis vis besikeičiančia gamta:hi:

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tarkime dienos tikslas 800km (vienos, labai rimtos kelionės dienos maršrutas)
110km/val važiuosime 7,27val.;
130km/v valažiuosime 6,15val..

Realybėje vidutinis greitis nedidės proporcingai kreiseriniam greičiui, taigi net įdealiomis sąlygomis tokiai kelionei valandos greičiausiai nepavyks sutaupyti. 
Įvertinus kiek padidės kuro sąnaudos, jau nekalbant apie geometrine progresija didėjančia rizika.... manau neverta.
Nekeldami susierzinimo , palikime tai kiekvienam, kol tai neliecia asmeniskai. Bet jei per toki neatsakinga vairavima zutu mano seima, asmeniskai nukelciau tam vairuotojui galva nuo peciu. Tai vejavaikiska. O tai reiskia vejai galvoje. 
Nepamenu ar esu rases. Mes is Panevezio varem kemperi i Fiat centra Vilniuje. As su kemperiu vaziavau apie 100, draugas su BMW apie 140 visa kelia laike. Rezultatas 10 min skirtumas. Verta?
Man labai patiko mano draugo mintys , kuris lenktynininkas, savo klases Lietuvos cempionas. Sako vaziuoju i Vokietija , minam gal 170, lenkiam rizikuojam. Jo sturmanas vyko kartu. Labai greitai paskaiciavo kad sugaistas laikas pilant kura, kurio kaip Dainius rase daugiau ryja, kuro kaina iseina daug brangesne kelione. Neskaitant rizikos.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Nekeldami susierzinimo , palikime tai kiekvienam, kol tai neliecia asmeniskai. Bet jei per toki neatsakinga vairavima zutu mano seima, asmeniskai nukelciau tam vairuotojui galva nuo peciu. Tai vejavaikiska. O tai reiskia vejai galvoje. 
Nepamenu ar esu rases. Mes is Panevezio varem kemperi i Fiat centra Vilniuje. As su kemperiu vaziavau apie 100, draugas su BMW apie 140 visa kelia laike. Rezultatas 10 min skirtumas. Verta?
Man labai patiko mano draugo mintys , kuris lenktynininkas, savo klases Lietuvos cempionas. Sako vaziuoju i Vokietija , minam gal 170, lenkiam rizikuojam. Jo sturmanas vyko kartu. Labai greitai paskaiciavo kad sugaistas laikas pilant kura, kurio kaip Dainius rase daugiau ryja, kuro kaina iseina daug brangesne kelione. Neskaitant rizikos.
Kitas lenktynininkas pasakė: 
"aš trasoje prisilakstau todėl visur kitur važinėjo kaip priklauso ir nerizikuodamas" 
Kita vertus labai dziaugiuosi taisykliu grieztinimu. Nesustojai prie perejos- teses ant stalo, lenki per istisine ant stalo. Ir tt. Nesu sventas ir as virsiju greiti, bet dazniausiai iki 20 km/h  Net priekaba nusipirkau sertifikuota greiciui iki 100km/h
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
O man patinka vaziuoti pagal taisykles ir smerkiu tuos kurie stiprei virsyja greiti ar vaziuoja ne pagal taisykles.Visada pagalvokite kaip pasiteisinsite kad norejote sutaupyti savo 15 min ? 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
O man patinka vaziuoti pagal taisykles ir smerkiu tuos kurie stiprei virsyja greiti ar vaziuoja ne pagal taisykles.Visada pagalvokite kaip pasiteisinsite kad norejote sutaupyti savo 15 min ? 
Visiškai palaikau...
Būna įdomu važiuoti Kauno-Kėdainių kelyje, kai precyziškai laikantis eismo taisyklių, iš paskos susidaro automobilių eilė. Fūros mirksi šviesomis, kartais net pypsi:velnias:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kokie visi teigiami! :) Atsiprašau visų tvarkingų vairuotojų, bet man toks važiavimas, kaip sriuba be prieskonių :)  Žinoma prieskonių reik įberti saikingai.....  :)