Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Tomai, bet ar važinėjas taip galvoji apie Sprinterį ir Fordą ar dėl to kad Fiat nepatiko? Apie MB jau nepirma karta gidžių, kad per minkštas (Marijaus nuomonė ir estukai baltarusijoje susitikime taip pat svarstė) aš suprantama, nevažinėjau nežinau, o vieni kemp. nuomotojai  džiaugesi fordu atsikrate dėl problemų su varikliu, bet tai gali buti ir vienetinis atvejis, tai čia gal bus teisinga mintis , kad negendančių auto nėra, o tinkamiausios bazės biudžetiniams kemperiams dar nepagamino :D, bent jau po mano bandimų intymiau susipažinti  su kemperiais gymė tokia mintis, kolkas likau prie senos nuomonės , kad nera didelio skirtumo su kokiu drapoku važiuoji jei prioritetas pati kelionė tai ir nebepastebi tu trukumų, bet kai jau pradeti lyginti ir priemonei daugiau dėmesio nei pačiai kelionei tai pradedi tam daug dėmesio skirti ir nervuotis dėl visokių smulkmenų, o sekančiu žingsniu tampi visos šios pramonės amžinu donoru. Yra minimalus priivalomi reikalavima be kuriu nu niekaip, bet dėl kritikos Fiatui, tai kad beveik visi kemperiai ant ju pagaminti , tai nejau visi su blogais važinėja, kaip bebutu išsirinkti kemperi ir nusipirkti galvos skausmas sulyginamas su vedybomis :baisu:, man tai bus metų projektas.
Daug važinėjau su Transit, labai daug, su įvairiais modeliais 1986-2011m gamybos. Su Sprinter tik nuo rudens pradėjau. Mūsų vairuotojas su Sprinter apie 1 200 000 km yra pravažiavęs. Taip, pr. pakaba su ta linge Sprintery idiotiška, bet tik pr. pakaba, daugiau viskas puiku. Ją galima patobulinti, yra 2 būdai, nepigūs tiesa, ir visos problemos teoriškai turėtų dingti. Ainu valgyt, pratęsiu vėliau:)
Žilvinas.G parašė:
Gamina Burstneris kemperius ir ant Fors bazės ir ant Reno bazės.
Kadangi zinau naujesnius modelius, tai ir rasau apie juos. Tomai rasau ir apie Mb 2012 ir veliau. T.y. dabartinius. O apie Burstner gal klystu, bet dabartiniu nerandu kitokiu nei Sie. Manau cia gamintojo oficialus puslapis. Beje ir kolegos nurodyti modeliai man rodos ne senesni nei 2012 metu. Taigi kokia prasme diskutuoti apie kokius 2006 metus? Neabejoju kad senesni mersai buvo geresni, nes dabartines masinos mazai kurios pravaziuoja tokius kilometrus kaip Tomas raso, o kemperiui to ir nereikia.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tai va matai, mūsų interesai čia ir kertasi. Man visai neįdomūs modeliai nuo kokių 2006m, nes mano finansai ne į tuos metus orientuoti. Tavo galimybės kitos, todėl ir neįdomūs modeliai iki 2012m.Sprinteriai nugrybavo 2006m su nauju modeliu, turėjom ir jį kažkada- iš serviso neišvažiuodavo, kai tuo tarpu senasis 2004m (kurį tik pernai pardavėm) į servisą neužsukdavo ir kaip minėjau 1 200 000 km pravažiavo be variklio ir dėžės remonto. Naujesnis net nežinau kada išėjo, lyg 2011-2012m kažkur, dabar turim 2015m, tai daug geriau su juo viskas, apie 200 000 km prasukta, bėdų nelabai išlindo. Kiek žinau, nuo 2006m, likus viena bėda su 2,2L variklio alkūniniu, reik indėklus pasikeist kas 200 000km, kad neužkaltų, ką ir darysim greitai.Vis klausi- kodėl dabar ant Sprinterių niekas būdelių nekala, jei su jais viskas gerai, gamintojai juk nedurni? Taip, nedurni, ir skaičiuoti moka dabar visi moka. Kas pirks tas būdeles, kai Sprinteris yra pats brangiausias? O dar būdelės gamybai pinigų turi likti. Manau tik čia atsakymas kodėl jų beveik neliko.Sakai Transitų nuo 2000m stūmokliai dega. Taip, kardinaliai pakeitus modelį 2000m daug nedadarymų buvo pas juos, įskaitant ir tą 2,0L HDI variklį iš PSA. Bet su laiku viskas tobulinosi, 2002m variklis patobulėjo, 2006m su nauju modeliu 2,2L variklis daug geresnis patapo. Tik ta nelemta Delphi kuro sistema kartais sugadina reikalus- tai dėl jos ir stūmokliai dega, ir siurbliai nelaiko ir pan. Todėl čia kuro kokybė turi didelės įtakos. Žinau ne vieną fizinio asmens Transit 2002m ir naujesnių metų, kurie neturėjo didesnio remonto.Tuo tarpu pas Ducato niekas nesikeičia nuo amžių amžinųjų- gr. dėžės kaip buvo iš šh.. padarytos taip ir liko, kaip byrėjo taip ir byra. Įmonėms, kurios daug važiuoja su Dukatais, per 2m garantinį laikotarpį Krasta po 2 kartus važiuoklę visą pakeičia ir dėžę perrenka. Gal vienas pliusas Ducato, kad už vairo smagiau sėdisi, nors ir Transite panašiai, tik Sprintery kiek neįprastai.
J.J
Tomas.J parašė:
Tai va matai, mūsų interesai čia ir kertasi. Man visai neįdomūs modeliai nuo kokių 2006m, nes mano finansai ne į tuos metus orientuoti. Tavo galimybės kitos, todėl ir neįdomūs modeliai iki 2012m.Sprinteriai nugrybavo 2006m su nauju modeliu, turėjom ir jį kažkada- iš serviso neišvažiuodavo, kai tuo tarpu senasis 2004m (kurį tik pernai pardavėm) į servisą neužsukdavo ir kaip minėjau 1 200 000 km pravažiavo be variklio ir dėžės remonto. Naujesnis net nežinau kada išėjo, lyg 2011-2012m kažkur, dabar turim 2015m, tai daug geriau su juo viskas, apie 200 000 km prasukta, bėdų nelabai išlindo. Kiek žinau, nuo 2006m, likus viena bėda su 2,2L variklio alkūniniu, reik indėklus pasikeist kas 200 000km, kad neužkaltų, ką ir darysim greitai.Vis klausi- kodėl dabar ant Sprinterių niekas būdelių nekala, jei su jais viskas gerai, gamintojai juk nedurni? Taip, nedurni, ir skaičiuoti moka dabar visi moka. Kas pirks tas būdeles, kai Sprinteris yra pats brangiausias? O dar būdelės gamybai pinigų turi likti. Manau tik čia atsakymas kodėl jų beveik neliko.Sakai Transitų nuo 2000m stūmokliai dega. Taip, kardinaliai pakeitus modelį 2000m daug nedadarymų buvo pas juos, įskaitant ir tą 2,0L HDI variklį iš PSA. Bet su laiku viskas tobulinosi, 2002m variklis patobulėjo, 2006m su nauju modeliu 2,2L variklis daug geresnis patapo. Tik ta nelemta Delphi kuro sistema kartais sugadina reikalus- tai dėl jos ir stūmokliai dega, ir siurbliai nelaiko ir pan. Todėl čia kuro kokybė turi didelės įtakos. Žinau ne vieną fizinio asmens Transit 2002m ir naujesnių metų, kurie neturėjo didesnio remonto.Tuo tarpu pas Ducato niekas nesikeičia nuo amžių amžinųjų- gr. dėžės kaip buvo iš šh.. padarytos taip ir liko, kaip byrėjo taip ir byra. Įmonėms, kurios daug važiuoja su Dukatais, per 2m garantinį laikotarpį Krasta po 2 kartus važiuoklę visą pakeičia ir dėžę perrenka. Gal vienas pliusas Ducato, kad už vairo smagiau sėdisi, nors ir Transite panašiai, tik Sprintery kiek neįprastai.
.....


Tai va matai, mūsų interesai čia ir kertasi.
Man visai neįdomūs modeliai nuo kokių 2006m, nes mano finansai ne į tuos
metus orientuoti.........mano manymu ce esmine klaida pas jus,,,,,,, nedelto kad  finansai nenesa o  delto kad garsiai apie tai  sakot... mano manymu KEMPERISTAS  turi visad  tureti pasitikejima savimi, nu  arba nors taip atrodyti...gi mes auksciau tu, grupiniu,nemokanciu savim pasirupinti turisteliu.... o jus ce..mao  finansai ne i tuos metus....:ne:
Tomas.J parašė:
Tai va matai, mūsų interesai čia ir kertasi. Man visai neįdomūs modeliai nuo kokių 2006m, nes mano finansai ne į tuos metus orientuoti. Tavo galimybės kitos, todėl ir neįdomūs modeliai iki 2012m.Sprinteriai nugrybavo 2006m su nauju modeliu, turėjom ir jį kažkada- iš serviso neišvažiuodavo, kai tuo tarpu senasis 2004m (kurį tik pernai pardavėm) į servisą neužsukdavo ir kaip minėjau 1 200 000 km pravažiavo be variklio ir dėžės remonto. Naujesnis net nežinau kada išėjo, lyg 2011-2012m kažkur, dabar turim 2015m, tai daug geriau su juo viskas, apie 200 000 km prasukta, bėdų nelabai išlindo. Kiek žinau, nuo 2006m, likus viena bėda su 2,2L variklio alkūniniu, reik indėklus pasikeist kas 200 000km, kad neužkaltų, ką ir darysim greitai.Vis klausi- kodėl dabar ant Sprinterių niekas būdelių nekala, jei su jais viskas gerai, gamintojai juk nedurni? Taip, nedurni, ir skaičiuoti moka dabar visi moka. Kas pirks tas būdeles, kai Sprinteris yra pats brangiausias? O dar būdelės gamybai pinigų turi likti. Manau tik čia atsakymas kodėl jų beveik neliko.Sakai Transitų nuo 2000m stūmokliai dega. Taip, kardinaliai pakeitus modelį 2000m daug nedadarymų buvo pas juos, įskaitant ir tą 2,0L HDI variklį iš PSA. Bet su laiku viskas tobulinosi, 2002m variklis patobulėjo, 2006m su nauju modeliu 2,2L variklis daug geresnis patapo. Tik ta nelemta Delphi kuro sistema kartais sugadina reikalus- tai dėl jos ir stūmokliai dega, ir siurbliai nelaiko ir pan. Todėl čia kuro kokybė turi didelės įtakos. Žinau ne vieną fizinio asmens Transit 2002m ir naujesnių metų, kurie neturėjo didesnio remonto.Tuo tarpu pas Ducato niekas nesikeičia nuo amžių amžinųjų- gr. dėžės kaip buvo iš šh.. padarytos taip ir liko, kaip byrėjo taip ir byra. Įmonėms, kurios daug važiuoja su Dukatais, per 2m garantinį laikotarpį Krasta po 2 kartus važiuoklę visą pakeičia ir dėžę perrenka. Gal vienas pliusas Ducato, kad už vairo smagiau sėdisi, nors ir Transite panašiai, tik Sprintery kiek neįprastai.
Tomai, bet juk klausia zmogus apie modelius kurie yra apie 2012 metus. Tai kodel reikia kalbeti apie 2000. Jam tai neaktualu. Cia tda komentarai ne i tema. Vaziuoja kas kuo turi ir gali, bet klausimai apie naujesnius modelius. Imeskit i google ir paziurekit kokie fiat priekiai. 
 man neidomu busu eksploatacija kokiu 300 tukst km. Ne vienas kemperis tiek nepravaziuoja. Tiesiog tai neaktualu. Man idomu tu 1995 metu kemperiuku kokia rida. Vargu ar puse milijono. Tai ko verti sie palyginimai.
Apie Mb: Tomai gerbiu Tavo nuomone, bet per pastaruosius 10 metu teko pabendrauti su labai daug nauju kemperiu gamintoju. Ne vienas nesako, zinot dedam viska kad tik pigiau. Anaiptol, visi sako kad viskas super. Sutinku kai kalbam apie kemperi nauja uz koki 50 tukst euru. Galbut MB per brangu. Bet as paminejau kelias markes , kuriu kainos 150 tukst ir daugiau. Ir jos nededa. Paskutinius penkis metus visi kartoja viena atsakyma: per minksta, neekonomiska, nieks neperka. Ir tai brangiu zenklu gamintoju komentarai. Galu gale, kiek sveria busas ir koks jo svorio centras ir kaip yra su kemperiu. Pakalbekim apie sasi kaina: Iveco laikoma brangesne sasi nei Mb. Jos kaina 20-25 tuks euru, pvz. Maeir perdirba dar uz 30 mazdaug tukst euru. Tu nori pasakyti kad Mb sasi su visais pakeistais tiltais nenupirktu? Nemanau. Dar vienas dalykas, kuri girdejau viena ausim, Mb iki 3500 kg nebuna, eina i kita kategorija, o ten ir fiat ne kazka, nes padaro tik iki 4500 kg, MB netraukia irgi iki 7500 remas. Tuo tarpu Iveco be bedu. Tai tada sumeskim , idedam brangesne nei Fiat sasi, nestabilia, pakraut normaliai negali ir tt. Tai kam tada visa tai. Sutinku kad busai gal jie ir geri, kantrus, ilgaamziai, taciau nemmazai gamintoju nuomone, kemperiams netinkami. Kai ju nenuperkama tiek daug kaip Fiat, kam tai Mb gamyklai ka nors adaptuot kemperiams. Tai vat nieks beveik ir nededa.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
"man neidomu busu eksploatacija kokiu 300 tukst km. Ne vienas kemperis tiek nepravaziuoja."

Paprašyyyččiau, mano veteranas ką tik kirto ta ribą ir jei ne jo keli trukumai (triukšmas , variklio galia ,max svoris) tai net negalvočiau nieko keisti.
Robertas.M parašė:
'man neidomu busu eksploatacija kokiu 300 tukst km. Ne vienas kemperis tiek nepravaziuoja.'

Paprašyyyččiau, mano veteranas ką tik kirto ta ribą ir jei ne jo keli trukumai (triukšmas , variklio galia ,max svoris) tai net negalvočiau nieko keisti.
Atsiprasau. Su visa pagarba. Tikrai negalvojau kad taip buna, nes vidutiniskai kemperistai( 80%) nuvaziuoja per metus iki 10000 km. Tai taviskis kiek metu? Apie trisdesimt metu? Tai galima tuoj gauti antikvaro numerius. Tik nesupyk. :) As asmeniskai per tris metus pravaziavau 35 tukst. Ir tai vaziuojant is LT. Jei buciau is Vokietijos, butu dar maziau.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
o ko čia pikti, antikvaras tik brangsta :) pasaugosiu ir po metų kitų į 
Morėlą iškeisiu :B

mano gerasis 1991m gamybos

kas met reisas į norge žvejoti, keli reisai po Europą , dar po lietuva kiek nors prisisuka, va  ir kaupiasi, kam tas kemperis jei jo nenaudoji, tam ir pirktas , kad važiuoti, kieme dėl grožio ir karutis perdažytas tiks :D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
o ko čia pikti, antikvaras tik brangsta :) pasaugosiu ir po metų kitų į 
Morėlą iškeisiu :B


mano gerasis 1991m gamybos
Tai mūsų kemperiai tų pačių metų laidos:hi:
Tik prabaževęs truputį mažiau - 140000 km. Tikras vintažas:juokas:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tai pas tave , Arvydai, mersas, gali metus i ir kilometrus iš 2 dalinti, kad tiesa matytum :D