Home

Forumas

Kadangi esu restauraves dvi Volgas, pazystu retromobile nariu. jie yra ekspertai su sertifikatais isduoti istorinius numerius. Tai kai sueis berniukai terminai, sakykit, suvesiu. Vazinesit su isskirtiniais rudais numeriais. :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
o kiek reikia "atsedėti" :) kad gautum tą Dovydo žvaigždę, kokia metu norma kai jau ženkliną?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Tai pas tave , Arvydai, mersas, gali metus i ir kilometrus iš 2 dalinti, kad tiesa matytum :D
O čia kaip:D
ta prasme dar ne vintažas?, o dėl km tai visai pasimečiau:kemperis:
Pagaminta ne maziau nei pries 30 metu, modelis jau negaminamas 15 metu ir yra orginalus. Ar tiksi?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manasis, regis, tiks....jokių patobulimų
Tai kai jau noresi palengvintu technikiniu ir kt privilegiju, reiks kreiptis i ekspertus ir gausi rudus nr.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Pagaminta ne maziau nei pries 30 metu, modelis jau negaminamas 15 metu ir yra orginalus. Ar tiksi?
Ai tai dar 5 metus laukti, gal tiek to dėl tu lengvatų ir pagerintų numerių :) 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Pagaminta ne maziau nei pries 30 metu, modelis jau negaminamas 15 metu ir yra orginalus. Ar tiksi?
Ai tai dar 5 metus laukti, gal tiek to dėl tu lengvatų ir pagerintų numerių :) 
Pardavimo kaina padidėtų ir kemperis gal į tėvynę išvažiuotų:D
Na mano volgas vokieciai su visom dalim issinese nesideredami ir dar rankas isbuciavo. Uz kaina naujas Bmw iseina. Jums svarstyti :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Susimasčiau, gal ir man naujas Morela išeis , proporcingai jei už ana volga gaunasi bmv ! bent jau kartu su Arvydu susimete  už abu kemperius padangas ir domkrata ipirktume , bet tai dar 5 metus saugoti, nu nežinau, gal neverta  :D