Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
O kam jį saugoti....važinėk. Ar kas su juo blogai? Aš tai važinėju, viskas jame gerai:alus:. Kito pirkti neplanuoju:stop:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
tai kad po 5 metu kaina gera paimti iš vokiečiu :geras: :D, pati mintis kaip bebutu su senom mašinim gera, tik kad paziurėjus tu senu kemperiu ir taip yra pardavime, matyt neprasisuksim mes su tavim :D
Juokas juokais, bet kad pradejo tautieciai dometis Morelo. net keli nori uzsakineti klausia , komplektuoja. Manau greitai busiu ne vienas. Robertai paskubek.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
vadinasi vokiečiai teisingai vertino padetį ir suteikia nuolaidas, gyva reklama kur kas efektyviau veikia :taip:
As irgi taip jiems sakiau. Dabar dziaugiasi.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Siūlau grįžti prie labai įdomios ir bent jau man dabar aktualios temos, kaip ir kas čia yra su tais kemperiais.

Klaipėdiniai (Hymer) ta pati kalba apie integruotus, sako nuo 2006 iki 2009 tas pats hymer ir daugelis  kitu gamino prasčiau nei įprasta, suprantama ne visi, nesitiki kad visi vienu ipu staiga pradėtu, dėl alkoviniu nuomonės išsiskiria, bet tai ką reiškia brokas? šriubai nesusukti? vinimis sukalti baldai? lauko wc vietoje cheminio? nes važiuokle, variklis tai kaip ir tie patys , ar jie juos perdaro, vargiai?Žiurėjau BRC stovi kemperis , tai iš lauko na toks eilinis normalus, bet viduje keista piguvos nuojauta , kaina apinormalė pagal metus ir kilometruskila noras priskirti prie sunkiojo periodo gamintojams, bet tai cia ir kemperis elementarus, o kas ten iš principo buvo blogo anuo laikmečiu?

J.J
seip nuo seno skiresi tuo kad naudota  pigesnes medziagos...plonesnes, maziau metalo... as vakar palindau po savuoju...tai joooomajo... apacioj paprasta plastmase,net jokio karkaso nera prie ko prisukti...senukas mano bent medini karkasa apacioj turejo...tai toks va ir skirtumas
Žinutės: 78
Nuotraukos: 168
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-23
Robertas.M parašė:
Siūlau grįžti prie labai įdomios ir bent jau man dabar aktualios temos, kaip ir kas čia yra su tais kemperiais.

Klaipėdiniai (Hymer) ta pati kalba apie integruotus, sako nuo 2006 iki 2009 tas pats hymer ir daugelis  kitu gamino prasčiau nei įprasta, suprantama ne visi, nesitiki kad visi vienu ipu staiga pradėtu, dėl alkoviniu nuomonės išsiskiria, bet tai ką reiškia brokas? šriubai nesusukti? vinimis sukalti baldai? lauko wc vietoje cheminio? nes važiuokle, variklis tai kaip ir tie patys , ar jie juos perdaro, vargiai?Žiurėjau BRC stovi kemperis , tai iš lauko na toks eilinis normalus, bet viduje keista piguvos nuojauta , kaina apinormalė pagal metus ir kilometruskila noras priskirti prie sunkiojo periodo gamintojams, bet tai cia ir kemperis elementarus, o kas ten iš principo buvo blogo anuo laikmečiu?


 manau, tavo BRC kemperis stipriai nuomoj buvęs.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Vidas.K parašė:
Robertas.M parašė:
Siūlau grįžti prie labai įdomios ir bent jau man dabar aktualios temos, kaip ir kas čia yra su tais kemperiais.

Klaipėdiniai (Hymer) ta pati kalba apie integruotus, sako nuo 2006 iki 2009 tas pats hymer ir daugelis  kitu gamino prasčiau nei įprasta, suprantama ne visi, nesitiki kad visi vienu ipu staiga pradėtu, dėl alkoviniu nuomonės išsiskiria, bet tai ką reiškia brokas? šriubai nesusukti? vinimis sukalti baldai? lauko wc vietoje cheminio? nes važiuokle, variklis tai kaip ir tie patys , ar jie juos perdaro, vargiai?Žiurėjau BRC stovi kemperis , tai iš lauko na toks eilinis normalus, bet viduje keista piguvos nuojauta , kaina apinormalė pagal metus ir kilometruskila noras priskirti prie sunkiojo periodo gamintojams, bet tai cia ir kemperis elementarus, o kas ten iš principo buvo blogo anuo laikmečiu?


 manau, tavo BRC kemperis stipriai nuomoj buvęs.
O pagal ka matyt?

J.J
neklausyk tu ju..... jai dusiai mielas tai ir pirk.... man nuomuotojai yra sake kad geriausi klijentai yra,,gejai,, visad tvarkingus kemperius grazina,,bet ar tau  nuo to geriau butu kad zinotai kad tokie su juo naudojosi ? ... akim grazu,dusiai tinka ir pirk..