Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Taip, su priekabomis visada taip yra. Netgi jei važiuodamas atbulomis su priekaba padarysi įvykį ir nukentės tik priekaba- įvykis bus forminamas ant tempiančiosios transporto priemonės. Priekaboms nei civilinis, nei kasko draudimai neturi prasmės...

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
kažkodėl pinigus priimdami į kasą nutyli tą faktą.
Kas gal susidūrėt su eldraudos siulomu tech pagalbos paketu? apie 40 eur mėn. visai neblogom sąlygom
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Mes tai civilka draudziam tik sezonui kol reikia. Kasko senajam nebedarydavom bet dabartiniam gal ir darysim koki trumpalaiki. Nieko tokio jeigu Regitra net ir nuima nuo iskaitos. Gaunasi pigiau nuvaziuot ir pastatyt i iskaita is naujo negu draustis nebereikalingai. Bet cia gal tik tiems kas arti Regitros randasi :)O siaip pati dirbu draudimo brokeriu imoneje UADBB "Draidimo pasaulis" tai jeigu turit klausimu - mielai patarciau ;)
Mindaugas.Z parašė:
kažkodėl pinigus priimdami į kasą nutyli tą faktą.
Kas gal susidūrėt su eldraudos siulomu tech pagalbos paketu? apie 40 eur mėn. visai neblogom sąlygom
Man tai tie paketai "labai patinka". Susiduriau su nuomotu busu Livinjo. Sugedo, issikvieciau. Pasiule paketa. Nutempe i servisa, kur pasake gal per savaite sutaisysim, nors uz 50 km pataisytu per diena. Sako galim duoti masina, bet namo vaziuoti negalima , tik po vieta. Livinjo per 10 min peskom gali apeit. Arba duosim viesbuti parai. Ir tai maste maste, nes slidinejimo sezonas , viskas uzsakyta. Galu gale privalumas per savaite remonto tureti viena diena kambari su 5 asmenu seima. Reikalas LD. Pries tris metus. Pinigai vejais. Tokia mano praktika.
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Diskusija apie padangas nukeliavo į Padangos :D
Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Pirmą kartą draudžiu kemperį, pakomentuokite prašau ar 132 Eur tinkama kaina už 6 mėnesių privalomąjį draudimą??? Ir ar nebus problemų, duoda pasirinkti tik furgonas arba šaldytuvas.

Ačiū
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Mano Fiat Ducato Maxi 2.5 85kw 96m Praita met uz metus mokejau taip pat internetu 40e
Dabar tikrinausi 72e metams
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Audrius.Š parašė:
Pirmą kartą draudžiu kemperį, pakomentuokite prašau ar 132 Eur tinkama kaina už 6 mėnesių privalomąjį draudimą??? Ir ar nebus problemų, duoda pasirinkti tik furgonas arba šaldytuvas.


Ačiū
ERGO pasiūlymas tai geras!!!:D:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Daugoka. Man Seesam šiandien duoda 69eur. 2,7variklis. Čia iki 21d užsienyje. Dar pasitikrink BTA ir LD.
Pasirinkus iki 40d užsienyje man brangsta iki 82eur. Jei užsienyje būsi tas 40d per kelis kartus, siūlyčiau rinktis variantą iki "21d užsienyje".




Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Tomas.J parašė:
Daugoka. Man Seesam šiandien duoda 69eur. 2,7variklis. Čia iki 21d užsienyje. Dar pasitikrink BTA ir LD.
Pasirinkus iki 40d užsienyje man brangsta iki 82eur. Jei užsienyje būsi tas 40d per kelis kartus, siūlyčiau rinktis variantą iki '21d užsienyje'.








Tikrinau, LD - 132, BT - 192.
Gal čia susiję, kad jau kokius 15 metų neturėjau automobilio savo vardu, nedraudžiau ir todėl priskiria didenės rizikos grupei?