Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Čia tai jau taip, kai esi auto įvikio kaltininkas, matomai, metų metais neatstos, kol susirinks visas turėtas išlaidas ir dar pasieks šiokį tokį pelningumą. Dabar visos draudimo bendrovės dalinasi turima informacija tarpusavyje. 
Mano asmeninė patirtis parodė,kad po apturėto autoįvykio LD agentė pareiškė,kad dabar 7 metus mano civ,ats. draudimas eis padidintu tarifu,kad ir kur besidrausčiau. Pirmus metus netikrinau ir mokejau. Po to keičiau auto ir netyčia teko draustis kitoje kompanijoje. Informavau apie buvusį ivykį,bet jokios padidintos premijos negavau,mokejau normalią kainą.Vadinasi,LD naudojasi klientų patiklumu.Nors šiaip,dėl nieko jiems pretenzijų neturiu. Gal tai mane aptarnavusios agentės darbo metodai.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tam jie ir tuos agentus laiko.... o jie jau mažiausiai dešimtmetį, kiek pamenu, nebereikalingi. Internetu ir greičiau ir pigiau
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Mano usvis turejo autoyviki ir as ji psichologiskai jau nuteikiau kad reiks moket padidinta kaina.Bet ne,internetines draudimo bendroves net nesuregavo i tai.Mano atvejis,dvi auto siuo metu 2.5-85kw ir 1.6-55kw kaina tapati. Manau kaina priklauso asmenui ir kuo jis daugiau turejas ir draudes auto,tuo jis atrodo patikimesnis sistemai.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Na mano atveju išvis buvo unikumas sakyčiau - virš 10 metų mašinas draudžiau BTA, ir vieną dieną vairuojant mano vyrui stovint Pedagoginio žiede į jį įvairavo klevo lapas ir tikrai stipriai sumalė mašinos galą - klevo lapas natūralu kaltas, kaip ir viskas tvarkoje, mašiną susitvarkėm, gyvenam toliau. Netrukus įsigijom kitą mašiną, skambinuosi apdrausti į BTA, ir gaunu 2,5 karto brangesnę įmoką nei prieš tai buvusiam auto - klausiu kame reikalas ir išgirstu unikaliausius paaiškinimus pasaulyje - Jūsų mašina dalyvavo autoįvykyje, todėl draudimas brangsta. Aiškinuosi, kad ne mano vyras kaltas, jų atsakymas, kad nesvarbu, pats faktas vis tiek didiną draudimą pas juos įmonėje, nepadeda net ilgametis draudimo stažas. Ir dar viena super priežastis, pasirodo nepasitarę su draudikais įsigyjom chuliganišką, daugialitrę mašiną, kurią vairuoja padidintos rizikos visuomenės dalis t. y. mėgstantys lakstyti kelių ereliai (taip ir pasakė :juokas: ), nors mūsų akimis pirkom šeimyninį, didelį, saugų universalą :juokas: Nuo to laiko draudžiuosi PZU, kurie dabar patapo Gjensedige :sokiai:
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Sveiki,
savo Hymetį 98 , metams 82 europietiškų apdraudžiau.
Daugoka,bet ką padarysi :)


Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kas draudziate internetu jums rodo tik automobilio modeli ar ir ,kad kemperis?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip kaip techpase nurodyta rodo.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:

Kas draudziate internetu jums rodo tik automobilio modeli ar ir ,kad kemperis?
Fakto, kad kemperis- nemato. Mato tik tai, ką rodo regitra- M1 AF. Neleidžia įkelti foto, parodyčiau.Galite kiekvienas pasižiūrėti, ką mato apie Jūsų auto:
https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php


Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Draudziau pusmeciui, kainavo 18,5 euru , su zalia korta