Home

Forumas

Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-03
Jei ką domina, tai draudžiuosi Lietuvos draudime. Visos kitos kompanijos kemperių nelabai nori drausti, kaip pasakė draudėja atseit rizika didelė, išmoka draudiminiu atveju irgi nemaža. Tiesa kažkuri kompanija pasiūle apdrausti tik kaip automobilį bet be vidaus įrangos. Bet kaip męs žinom vidaus įranga kainuoja laaaabai nemažus pinigus. Polise nurodyta, kad tai automobilis integruotas gyvenamas namas. Už 1988 m. kemperį 243€.
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-03
Dar apie vertės skaičiavimą. Jei draustis su nuline franšize tai gaunasi beprotiška kaina. Pas mane 145€ išskaita, todėl ir tokia kaina. Šiaip vertė skaičiuojama kaip ir kitų mašinų pagal tos dienos rinkos kainas kurios yra koreguojamos kas kažkiek tai laiko. Tačiau svarbiausia, kad būtų parašyta polise, kad tai integruotas namas, nes kitu atveju draudimas ir išmoka bus kaip už paprastą senuką busą, kurio rinkos vertė lygi 0.
Man tai patinka Lietuvoje dirbantys draudimai: imoka skaiciuoja nuo kainos metu pradzioj kai reikia ismoketi tada sako nuvertejo 20 % . O imoka tai visus metus nuo prdines vertes. Arba imoka skaiciuoja nuo kainos su PVM procentus, o ismoka pinigus be PVM. Isdurineja viduri baltos dienos.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Man tai patinka Lietuvoje dirbantys draudimai: imoka skaiciuoja nuo kainos metu pradzioj kai reikia ismoketi tada sako nuvertejo 20 % . O imoka tai visus metus nuo prdines vertes. Arba imoka skaiciuoja nuo kainos su PVM procentus, o ismoka pinigus be PVM. Isdurineja viduri baltos dienos.
Jei renkamasi išmoka, tai visada apsidaudęs bus išdurtas.
Vsada galima pasirinkti atstatymo darbus, renkantis servisą iš draudikų nurodyto sąrašo.
Prieš kelis metus man buvo įvaževę į uodegą. Draudikai pasiūlė ušmoką, bet pareikalavau sąrašo servisų, kur galėčiau pagal jų įkainius susiremontuoti ir nuo piniginės išmokos atsisakiau raštu. Suremontavus, servisas draudikams išrašė daugiau nei dvigubą sumą, nei man norėta išmokėti. Pasirodo draudikai "pamiršo" įtraukti daug paslėptų darbų. 
Na ne tiek ir daug tu servisu kur kemperius remontuoja. Bet as ne apie tai, o apie pati skaiciavimo principa. Imoka nuo vienos sumos, ismok a nuo kitos. Na pavyzdzdiui vagystes arba visisko sugadinimo atveju. 
 Dar ne karto neemiau ismokos, nors visas musu transportas draustas kasko.
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-03
Su išmokom viskas gerai, jei gaudaisi kainose. Man irgi buvo ivažiavę į užpakalį, tai Ergo pradžioje pasiūlė joukingą kainą. Tada į Kelionių vyną nusiunčiau nuotraukas ir paprašiau ikainuoti darbus. Gavosi virš 3000 lt. Paskambinus į Ergo ir pasiūlius važiuoti į servisa kalba pasikeitė is karto, pasikeitė ir suma- išmokėjo virš 2000 lt. kurių pačiam suremontuoti galą pinai užteko, liko dar ir šonams nudažyti
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Bet koks tikslas pačiam būti tarpininku tarp serviso ir draudimo kompanijos arba pačiam remontuoti.... Gal geriau, tegu draudsikai su servisistais aiškinasi kas ir už kiek. 
Padaris blogai, galima ir pretenzijas pareikšti. Pamenu atvejį, kai servisas į metų senumo įmonei priklausantį vokišką auto, "kinietiškas" skardas ir kitas dalis sudėjo. Auto gabosi visai nebe simetriškas:D
Priverčiau tada tą servisą visą automobilį išsipirkti pagal likutinę įmonės kainą... tikrai jiems mažai nepasirodė, bet draudikų neišdavė. Nors greičiausia tai buvo draudikų sumanymas.
Visai kitaip galėjo pasibaigti, jei įmonė būtų sutikusi paimti pinigais. 

As esu turejes atvirkscia varianta. Sutvarke ir zinokis. Viskas bet kaip kad tik pigiau. Dabar visada sakau, ok remontuojam kur siulo kompanija, bet po to varom i autorizuota servisa ir viska patikrinam. Jei atitinka kokybe gerai, jei ne, ne mano problema. Paprastai sutinka remontuoti autorizuotose centruose. Siai dienai kad servisas atpirktu automobili, be sansu, nebe tie laikai. Anksciau budavo, sudauzo, islipai ir kaltininkui sakai kad nusipirkai masina. Dabar niekam neidomu.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
Irmantas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
O jei tau įvaravo į stovinti ir nuvažiavo, ar išlaužė spynas, išdaužė langą ir apvogė? Aš laikau kemperį ne sezono metu ne aikštelėje saugomoje o kieme ir nesuku sau galvos. Buvo atvejis Italijoj, kada prasuko apsauginę durų spyną bet į vidų nepateko. Sugadino spyną, sulaužė durų staktą. Draudimas viską padengė be kalbų. Lygiai tas pats vagystės ar vandalizmo atveju. Jei galvoji, kad senam nieko neatsitiks tai ir nedrausk, čia gi kiekvieno asmeniškas reikalas o aš apdraudžiu ir miegu sau ramus.
O kokia verte ivertino kemperi?Tarkim vagystes atveju?Ir kaip skaiciuoja zala?
Jei draudžiamasi rinkos verte, tai vertė nustatoma įvykio dieną. Daugiausia ekspertas vadovaujasi Autoplius kainomis.

Vagystės atveju praktiškai visada taikoma 10% išskaita.

Jei nori pinigų- sumeta remonto sąmatą su Audatex, padalina beveik iš 2 ir kas lieka pasiūlo grynais. Po derybų ir kai kurių argumentų išmoka pagal sąmatą.


Tomas.J parašė:
Giedrius.Š parašė:
Irmantas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
O jei tau įvaravo į stovinti ir nuvažiavo, ar išlaužė spynas, išdaužė langą ir apvogė? Aš laikau kemperį ne sezono metu ne aikštelėje saugomoje o kieme ir nesuku sau galvos. Buvo atvejis Italijoj, kada prasuko apsauginę durų spyną bet į vidų nepateko. Sugadino spyną, sulaužė durų staktą. Draudimas viską padengė be kalbų. Lygiai tas pats vagystės ar vandalizmo atveju. Jei galvoji, kad senam nieko neatsitiks tai ir nedrausk, čia gi kiekvieno asmeniškas reikalas o aš apdraudžiu ir miegu sau ramus.
O kokia verte ivertino kemperi?Tarkim vagystes atveju?Ir kaip skaiciuoja zala?
Jei draudžiamasi rinkos verte, tai vertė nustatoma įvykio dieną. Daugiausia ekspertas vadovaujasi Autoplius kainomis.


Vagystės atveju praktiškai visada taikoma 10% išskaita.


Jei nori pinigų- sumeta remonto sąmatą su Audatex, padalina beveik iš 2 ir kas lieka pasiūlo grynais. Po derybų ir kai kurių argumentų išmoka pagal sąmatą.




Francize viskas aisku, suprantama. Taciau kodel imoka buna nuo vertes metu pradzios, o ismoka skaiciuoja nuo vidurio metu vertes. Tai jei sumokejai imoka uz 10 000eur vertes auto, tai turetu skaiciuot visus metus nuo tos vertes. Gi pinigus uz tokia verte paeme. Cia lygiai tas pats kaip maksimoj prie kasos pradetum aiskinti zinot sitas mesos gabalas vitrinoje kainavo tiek , bet dabar pardaveja paciupinejo , krepselyje pabuvo , susilo irtt, dabar turetu buti pigiau. Go tai visiska nesamone, ir niekam klausimu nekyla. O cia paima imoka nuo vienos vertes, skaiciuoja jau nuo mazesnes. TAi akivaizdu, nes yra galimybe du metus drausti nauja verte nauja automobili , ir tada visus tuos du metus ok, taip ir skaiciuoja nauja verte. O po to...