Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Vokietijoje uz draudima mokejau brangiai 65e ir jis tik menesui.Ant draudimo parasyta kad givenamas automobilis
kasko kemperiui Lietuvoje kosminė kaina.
Mano naujajam Lietuvoje apie 5000, Vokietijoje suvedus visus duomenis 2000. Cia kasko. Dabar moku uz tranzitinius numerius ir civilini 5 dienom parvarymui apie 250 euru Vokietijoje.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mano visas kemperis su visais patobulinimais  kainavo panašiai kaip tavo kasko draudimas metams lietuvoje :baisu:
Robertai mes ne apie tai. Mes apie draudima kalbam. Kiekvienam savo. Man reikia tokio. Kitiems uztenka mazesnio.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Mano visas kemperis su visais patobulinimais  kainavo panašiai kaip tavo kasko draudimas metams lietuvoje :baisu:
"Žmonių prigimtis vienoda, skiriasi tik jų įpročiai". Konfucijus
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Marijus.K parašė:
Mano naujajam Lietuvoje apie 5000, Vokietijoje suvedus visus duomenis 2000. Cia kasko. Dabar moku uz tranzitinius numerius ir civilini 5 dienom parvarymui apie 250 euru Vokietijoje.
Tai dar ir draudima laistysim :alus:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Robertai mes ne apie tai. Mes apie draudima kalbam. Kiekvienam savo. Man reikia tokio. Kitiems uztenka mazesnio.
Čia aš ne apie tai ko kam reikia, o apie tai kiek tenka už draudimą sumokėti , palyginau ko verti tokie pinigai, matyt vėl neteisingai pateikiau, gal reikia įsiklausyti į kolegos Gintaro patarimą  :D

Viskas ok kam kokio reikia nieko  neteisiu , stebiuosi sumų didžiais , nereikia tai priimti kaip priekaištą.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Mano visas kemperis su visais patobulinimais  kainavo panašiai kaip tavo kasko draudimas metams lietuvoje :baisu:
'Žmonių prigimtis vienoda, skiriasi tik jų įpročiai'. Konfucijus
Čia ir vertimo reiktu nekaikuriems , ar paaiškinimo, o tai sustojau bandydamas pritaikyti ?
Tai reikia rasyti aiskiai. Nes pagal pasakyma atrodo kitaip. Draudimo sumas nustato draudimas, musu reikalas draustis atba ne. Gaila kad tokioj Vokietijoj draudimai perpus pigesni. Nors salygos nepalyginamai geresnes. Bet cia kaip ir daug kur pas mus, reikia uzsideti 300%. 
Savo parasyma rasiau visiskai aiskiai, todel Gintaro patarimo nereikejo.