Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arturas.U parašė:
Draudziau pusmeciui, kainavo 18,5 euru , su zalia korta
Kur draudetes? Tai maziausia suma man zinoma:geras:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Suma priklauso nuo to kokiame mieste registruotas sąvininkas.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Draudziau ergo. suma priklauso nuo givenamos vietos ir nuo uztarnautos rizikos grupes
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Draudžiantis internetu, draudimo kompanija visai nenutuokia, kad draudžiamas kemperis, tad nesitiki, kad miškuose jis turės su kuo "pasibadyti" :juokas:
Tada ir kainos juokingos:D
Arvydas.I parašė:
Draudžiantis internetu, draudimo kompanija visai nenutuokia, kad draudžiamas kemperis, tad nesitiki, kad miškuose jis turės su kuo 'pasibadyti' :juokas:
Tada ir kainos juokingos:D
O tai esat tikri,kad kokio nors įvykio atveju nebus pareikšta iš draudimo kompanijos,kad draudimas negalioja?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Daina.P parašė:
Arvydas.I parašė:
Draudžiantis internetu, draudimo kompanija visai nenutuokia, kad draudžiamas kemperis, tad nesitiki, kad miškuose jis turės su kuo 'pasibadyti' :juokas:
Tada ir kainos juokingos:D
O tai esat tikri,kad kokio nors įvykio atveju nebus pareikšta iš draudimo kompanijos,kad draudimas negalioja?
Žinoma tikri.... juk net žalią kortą atsiunčia paštu. Jokiame teisme draudimo kompanijai nepavyktų įrodyti, kad kas nors netaip buvo. Viskas ten ok su tuo draudimu internetu.
na man atrodo , kad kai suvedi numeri valstybini, labai aiskiai mato kokia transporto priemone. Tame tarpe ir kemperius. Man ismete kaina internetas kur buvo imestos nuorodos, tokia pat kaip brokeris apdraude.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Nemanau, kad kemperis didesnė rizika nei BMW... tad ir kaina draudžiantis kaip dviračiui... :D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Audrius.K parašė:
Nemanau, kad kemperis didesnė rizika nei BMW... tad ir kaina draudžiantis kaip dviračiui... :D
Taip BMW - pati didžiausia rizika, bet kemperis daugumoje važinėja užsienyje, kur remontas "truputį" brangesnis. 
Pagal numerį tikrai nežino, kad tai kemperis. Pav. pas mane mato MB100 ir daugiau nieko. Nu senukas autobusiukas ir tiek. O jei dar tik po miškus važinėja:juokas:
Ne visais atvejais. As mokejau berods 130 euru, nors turiu pakankama staza ir ne vieno autoivykio. Galvoju kad daug aplinkybiu susideda. Be to Lietuvoje kaip visada brangiausia. Pvz vokietijoje daugiau nei,dvigubai pigiau.