Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aš neaiškiai parašiau, todėl Gintara prisiminiau, ne tau taikiau.
Tokiu atveju Taves viesai atsiprasau. 
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Mano visas kemperis su visais patobulinimais  kainavo panašiai kaip tavo kasko draudimas metams lietuvoje :baisu:
'Žmonių prigimtis vienoda, skiriasi tik jų įpročiai'. Konfucijus
Čia ir vertimo reiktu nekaikuriems , ar paaiškinimo, o tai sustojau bandydamas pritaikyti ?
  Ziuriu, greit ne foruma,o Konfucijaus ar Nyces rastus skaitysime ;-) Nesvarbu,kad niekas nesuprato,kas noreta pasakyt pritaikius fraze,svarbu,kad pasakyta protingai  :)
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-03
Prieš keletą dienų apdraudžiau savo senuką civiliniu ir kasko draudimu su pagalba kelyje. Civilinė metams 38€, kasko 243€. Kasko draudime parašyta, kad tai automobilis integruotas gyvenamas namas. Kemperis Peugeot J5 Concorde, 1988 m. Apdraudė be problemų. Draudžiu jau 9 metus, nors ir brangu kaip tokiam seneliui, bet važiuoju ir palieku be galvos skausmo.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
Žinutės: 25
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-03
Arvydas.I parašė:
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
O jei tau įvaravo į stovinti ir nuvažiavo, ar išlaužė spynas, išdaužė langą ir apvogė? Aš laikau kemperį ne sezono metu ne aikštelėje saugomoje o kieme ir nesuku sau galvos. Buvo atvejis Italijoj, kada prasuko apsauginę durų spyną bet į vidų nepateko. Sugadino spyną, sulaužė durų staktą. Draudimas viską padengė be kalbų. Lygiai tas pats vagystės ar vandalizmo atveju. Jei galvoji, kad senam nieko neatsitiks tai ir nedrausk, čia gi kiekvieno asmeniškas reikalas o aš apdraudžiu ir miegu sau ramus.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Irmantas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
O jei tau įvaravo į stovinti ir nuvažiavo, ar išlaužė spynas, išdaužė langą ir apvogė? Aš laikau kemperį ne sezono metu ne aikštelėje saugomoje o kieme ir nesuku sau galvos. Buvo atvejis Italijoj, kada prasuko apsauginę durų spyną bet į vidų nepateko. Sugadino spyną, sulaužė durų staktą. Draudimas viską padengė be kalbų. Lygiai tas pats vagystės ar vandalizmo atveju. Jei galvoji, kad senam nieko neatsitiks tai ir nedrausk, čia gi kiekvieno asmeniškas reikalas o aš apdraudžiu ir miegu sau ramus.
Dabar supratau.... kaip man angsčiau nedaėjo:driving:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Irmantas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Nelabai suprantu kam seną auto drausti kasko? 
Kas jį voks, nuo gedimų draudimas negalioja... Gal aš kažko nesuprantu? 
Mano irgi senas 1991, juo jau vienuolika metų važinėju, bet nei karto neturėjau minties drausti. 
Sprantu, jei į ką nors į brangią auto įvarai, gali būti skausminga finansiškai, bet tam yra civilinis 
O jei tau įvaravo į stovinti ir nuvažiavo, ar išlaužė spynas, išdaužė langą ir apvogė? Aš laikau kemperį ne sezono metu ne aikštelėje saugomoje o kieme ir nesuku sau galvos. Buvo atvejis Italijoj, kada prasuko apsauginę durų spyną bet į vidų nepateko. Sugadino spyną, sulaužė durų staktą. Draudimas viską padengė be kalbų. Lygiai tas pats vagystės ar vandalizmo atveju. Jei galvoji, kad senam nieko neatsitiks tai ir nedrausk, čia gi kiekvieno asmeniškas reikalas o aš apdraudžiu ir miegu sau ramus.
O kokia verte ivertino kemperi?Tarkim vagystes atveju?Ir kaip skaiciuoja zala?
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
O kokia draudimo kompanija?
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
Žilvinas.G parašė:
O kokia draudimo kompanija?
   Tuoj visi su savo senais kemperiukais uzpulsim ta draudimo bendrove :D