Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:
Rokas.M parašė:
Navigacijai pasilikau tik maps.me, visos kitos buvo išleistos į pensiją (tiek mokamos tiek nemokamos), suprantama su teisę grįžti jei pasitaisys 
https://www.padanguparduotuve.lt/lengvuju-automobiliu-padangos]:B


Laba diena,


o kaip Waze? Ar naudojat kas nors?
Naudoju. Nemėgstu, bet naudoju. Naudoju, nes dar nei karto nepavedė.
[/block]Gal naudočiau, bet neperpratau jos. Lengvojoje multimedijoje yra instaliuota, tai nelimpa jį man, matyt pripratau prie kitokio veikimo algoritmo, butu nuo nulio butu objektyviau. Dabar kai reikia, vietoje auto gps naudoju telefoną.
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
Sveiki,
Dažniausiai kelionėse naudoju iš karto dvi: Waze ir Sygic. Pagrindinė yra SYGIC, o Waze yra pagalbinė, nes ji rodo kamščius, policiją keliuose. Tiesa Waze naudojimui reikia mobiliųjų duomenų, tačiau su mano standartiniu Tele2 planu, niekada per menesį neišnaudodavau.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Galiu parekomenduoti -Magic Eaeth Navigacija Veikia ir su internetu ir be jo.Rodo kamscius ir juos apvaziuoja.Issibandziau sioje kelioneje ir dukart keikiau ja o po to abu kart atsiprasinejau:D Abu kartus mane bande nusukti nuo kamsciu ir juos apvaziuoti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.Š parašė:
Sveiki,
Dažniausiai kelionėse naudoju iš karto dvi: Waze ir Sygic. Pagrindinė yra SYGIC, o Waze yra pagalbinė, nes ji rodo kamščius, policiją keliuose. Tiesa Waze naudojimui reikia mobiliųjų duomenų, tačiau su mano standartiniu Tele2 planu, niekada per menesį neišnaudodavau.
Sygikas regis irgi kamščius rodo jei jam leisi internetą naudoti.
Žinutės: 36
Nuotraukos: 293
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2019-03-24
SYGIC nusipirkau labai seniai, kuris yra sename telefone, kurį naudoju tik navigacijai ir yra be SIM kortelės ir be interneto. Norint perkelti programėlę į naują telefoną, tai vėl turiu pirkti. Todėl naudoju du telefonus: senas telefonas su SYGIC (be SIM koretelės) ir naujas, su internertu ir su Waze programėle. 
Kadangi telefonus tenka dažniau keisti (sudužta, nuskenda ir pan.), tai su kiekvienu nauju telefonu nenoriu mokėti už navigaciją. O žemėlapius atsinaujinu namie su WiFI ryšiu. 
Aišku galima būtų vėl nusipirkti mokamą navigaciją ir naudoti tik viename telefone, bet tuo pačiu man patinka važiuoti su dvejomis, nes ne visada jos rodo vienodą maršrutą. jeigu rodo skirtingai, tada pasiaiškini kodėl taip. Jeigu rodo vienodai, tada esi tikras, kad gerai. 


Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei reikia nuvykti iš taško A į tašką B, manau, optimaliausias pasirinkimas iGO_HERE_Europe arba iGO_TomTom_Europe. Esu bandęs abi. Jos panašios, tiek viena, tiek kita atnaujinamos kartą į ketvirtį. Atsinaujinti nesunkiai gali kiekvienas savarankiškai, tereikia atsisiųsti žemėlapius (galima ir nulaužtus :D  ).
Bet jei yra noras pasidaryti visą pilną maršrutą su visais lankytinais objektais, visomis pakeliui esančiomis stovėjimo (nakvynės), vandens pasipildymo taškais ir t.t., nei viena iš čia minimų programėlių, deja, bet nepagelbės :(
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arvydas.I parašė:
Jei reikia nuvykti iš taško A į tašką B, manau, optimaliausias pasirinkimas iGO_HERE_Europe arba iGO_TomTom_Europe. Esu bandęs abi. Jos panašios, tiek viena, tiek kita atnaujinamos kartą į ketvirtį. Atsinaujinti nesunkiai gali kiekvienas savarankiškai, tereikia atsisiųsti žemėlapius (galima ir nulaužtus :D  ).
Bet jei yra noras pasidaryti visą pilną maršrutą su visais lankytinais objektais, visomis pakeliui esančiomis stovėjimo (nakvynės), vandens pasipildymo taškais ir t.t., nei viena iš čia minimų programėlių, deja, bet nepagelbės :(
Kolega noriu pataisyti iGO_HERE iGO_TomTom tai ne dvi o trys navigacines programeles. Tiesiog Igo proramele gali naudoti ir naudojama HERE ir TOMTOM navigaciju zemelapius jie suderinami.I jas visas galima iterpti norimus taskus  lankytinais objektais, visomis pakeliui esančiomis stovėjimo (nakvynės), vandens pasipildymo taškais ir t.t poi failai.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau, kad nesupratote... Maršrutas tai nėra A, B, C, D ir t.t. taškai žemėlapyje. Keliaujant viskas keičiasi vos ne kiekvieną dieną, todėl programoje reikia turėti absoliučiai viską aplink planuojamą maršrutą ( aišku kiek tai įmanoma pagal kiekvieno keliautojo turimą duomenų bazę), t. y. ne dešimt, ne šimtas, o tūkstančiai įvairiausių nuorodų. 
Taip atrodo mano paruoštuko fragmentas kiekvienos kelionės po Europą metu


Visas vaizdas kaip popieriniame žemėlapyje.... kiekvienam nenumatytam atvejui. 
Kaip nebūtų gaila, to padaryti neleidžia jokia programėlė.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.Š parašė:
SYGIC nusipirkau labai seniai, kuris yra sename telefone, kurį naudoju tik navigacijai ir yra be SIM kortelės ir be interneto. Norint perkelti programėlę į naują telefoną, tai vėl turiu pirkti. Todėl naudoju du telefonus: senas telefonas su SYGIC (be SIM koretelės) ir naujas, su internertu ir su Waze programėle. 
Kadangi telefonus tenka dažniau keisti (sudužta, nuskenda ir pan.), tai su kiekvienu nauju telefonu nenoriu mokėti už navigaciją. O žemėlapius atsinaujinu namie su WiFI ryšiu. 
Aišku galima būtų vėl nusipirkti mokamą navigaciją ir naudoti tik viename telefone, bet tuo pačiu man patinka važiuoti su dvejomis, nes ne visada jos rodo vienodą maršrutą. jeigu rodo skirtingai, tada pasiaiškini kodėl taip. Jeigu rodo vienodai, tada esi tikras, kad gerai. 


Keista dėl pirkimo, man pardavė pririšdami prie paskiros ne prie įrenginio. Gavau bent tris vnt ir juos galiu instaliuoti skirtinguose aparatuose, o jei koks numišta tai pasileidžiu naujame, o  tada viename iš anksčiau instaliuotu nebeveikia kaip priklauso. Kaip ir normalus sprendimas, gal nesigilinai į jų sąlygas, turi veikti ir kitame aparate.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Lygiai taip ir pas mane veikia :taip: