Home

Forumas

Vargu. Jei gerai pamenu, sitas daiktas apskritai uzdraustas Lietuvoje. Net avarines tarnybos neturi. Siaip viskas linksta prie priekabos. Ir pigiau, ir universaliau, ir masina kokia nori gali vezti ir tikrai visur leidziama.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Siais metais tokia traukiau i Vokietija priekaba

Va va Vytautai, cia Tu kaip is giedro dangaus nukritai. Kemperis virs 3,5 , tempi priekaba, o nieko nerasai. Pasidalink sabo ispudziais ir patyrimais. Tai labai vertinga. Ar sunku buvo tempti, kokia mazdaug ilgio priekaba buvo, kokie pastbejimai. Labai man pagelbetum. Aciu
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Marijau,as sita priekaba tempiau tuscia i Vokietija,nes zmona neturi kategorijos tai is paskos su tuo melinu busu vaziavo.Krauta priekaba atgal tempe kitas busas.Bet bandziau su kemperiu tempti krauta priekaba(pakrauta buvo 1800kg),sunkoka pasirode,tai persigalvojau.Su Morelo kilovatais patempsi bet kokia priekaba.Siulyciau paciam pirkti dviase priekaba,stabiliau rieda,ir beveik betkokia auto galesi i kelione temptis.
Supratau. Aciu
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Siandien teko kalbetis su zmonemis kurie nuo 90m uzsiima automobiliu gabenimu ir tampo priekabas , butent vienvietes, tai ju nuomone Tavo varijantui tik ir tik vienaase. Argumentai : kad nesijaustum vienisas tarp Europos kemperistu , kadangi visi veziojasi nededelio tonazo auto ir visu vienaases, jeigu kemperis tempia dviase tai sako ir mes matom jog arba skolinta arba atvaziaves nusitirkti auto . Dviase priekaba sake tikrai nera stabilesne, nera manevringesne, kai kuriose ES vietovese yra apmokestinama, daug vietu sake yra kur negalima vaziuoti ir t.t. sudetingesnis aptarnavimas ( ta prasme viskas +2 ) ji skirta didesnio tonazo pvz dzipam mikro autobusam limuzino klases auto , zemes ukio ar statybines technikos ir t.t pervezimams, kadangi jiems nupirkus ar vezant uzsakovo transporta jie buna visokiu kategoriju todel ir naudoja dviases. Sake ieskoti lenkijos gamintoju ten kaina apie -30% nuo LT kainos . butinai aluminine, butinai su stabdziais. Sake nejausi jog tempi su savo kemperiu, o dviase sake kartais jaustum. Dar dviase atsikabinti ir prikabinti vienas nelabai pastumsi , skirtingai nuo vienaases. Bet cia tik ju nuomone, vyrai tikrai rimti. ir sake vienaases butent situ laikotarpiu labai pazenge del svoriu ir t.t. Mane itikino  bet spresti Tau :driving: Teisa vienaases lygtai nereikia balansuoti svorio ant kablio, o dviases sake turesi vargu jei veziosi nedidelio tonazo auto tada reikia svori atitaikyti ant kablio, kazka ir del teisiu aiskino , oj as ten uzvedziau tema , paskui pasisalinau o jie dar ir dabar gincinasi 
Aciu. Buvau nusprendes koncentruotis i dviase, taciau matau dar reiks grysti pasiziureti ir vienase.:)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Tik vienaase, dviase tikrai tik del uzkeliamo svorio reikalinga.
Tampiausi kateri su dviase, tai manevruoti stumiant atbuliniu sunkiau, nei prikabinama namelisu viena asim. zinoma, pasiziurek, kaip minejau anksciau, kad butu geras amortizatorius ir stabddziai. Amortizatoriu gali visada pasikeisti, ALKO, geriausi. Kablio uzraktas, man asmeniskai dvigubas labiau patinka, patikimiau ir rakina atskirai du taskus.
uzraktas:
http://www.pieces-alko.fr/img/cms/Aks%201300.jpg
Dar yra priekabos kontroleriai:
http://www.easonderdelen.nl/media/catalog/product/cache/1/image/188a7dccde77f7d452e1df8d6e4de924/1/2/1223022_al-ko_atc_trailer_control8_1.jpg

Jei atmeti ta varianta su vairo mechanizmo perdarymu, tai nebedvejok ir ciupk vienaase.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Sveiki,

man tenka su kemperiu tampytis priekabas su traktoriumi arba su burlentėmis ir pripažinsiu, kad bjaurus tai yra reikalas. Manevringumas, masė, sąstato ilgis ir tt. užknisa.
Aišku tampausi tas priekabas nevisada ir tik po Lietuvą, o keliaujant į užsienį nebereikia. Kiekvieną kartą kai važiuoju be priekabos jaučiuosi kaip laisvas paukštis ir labai džiaugiuosi.

Mano klausimas:
Jei jau reikia lengvo automobilio kažkur nukeliavus, tai ar ne patogiau išsinuomoti vietoje, o ne tįsti su savim tūkstančius kilometrų? Kelionė apsunksta. Rūpesčių prisideda. Kam tą auto vežtis kartu?
Kemperis tai laisvė, ar verta ją apsiriboti priekaba su lengvu auto?

Pasvarstykit ar nėra kito sprendimo, kaip tik automobilio vežimasis?