Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Manau nuo įpročių priklauso. Mes ir namuose ir kituose namuose (kemperyje) vaikštome be batų :) Visuose turėtuose kemperiuose tik kiliminė danga. Malonu tiek vasarą, tiek šaltesniu metu. Priežiūra nesunki - siurblys arba pravalymas, plotas tai nedidelis. Dėl vaikų, tai jau auklėjimo klausimas. Kol mažiukas, tai molinuotais batais juk nepareis. O didesnis, jei automobilyje su batais sėdynėmis nevaikšto, tai ir kemperyje nebus bėdų.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Pas mane dar niuansas tas, kad priekyje nėra nė vienų durų ( nei vairuotojo nei keleivio ), tad vaikščiojimas tik per galą, tai norint net ir trumpai išlipt visad teks persiauti batus. Matyt vokiečiai užsakinėdami pataupė :(
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Aš taip pat rekomenduočiau kilimą.
Pas mane originaliai - linoleumas su parketo imitacija, tad visur išklojau kilimą (austą).
Šiuo met keisčiau į tokį minkštesnį, su susuktais siūlais (iš pradžių tokio nedėjau dėl priežiūros, bet turint siurblį be problemų būtų).
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Jei dėti kilimą, tai reikėtų atkreipti dėmesį ar pluoštas kilpinis ar kirptas. Lengvesnė priežiūra kirpto, lengviau visokie spygliukai ar žolės valosi.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Kiliminė danga nupirkta, pluoštas kirptas, dabar reikia išsikirpti ir vežti apsiūti :sokiai:  žinoma kuo toliau į mišką tuo daugiau medžių - dabar pradeda erzinti minkštų baldų apmušalai, bet šį malonumą paliksiu žiemai :D dar klausimas, ar vonios kambary taip pat dedat kiliminę dangą, ar visgi paliekat linoleumą? Dušo kabina pas mane atskira.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kai kurioms kiliminėms dangoms apsiuvimas nebūtinas. Aš per du kemperius šiemet jau trečią kiliminę pasiklojau. Jei geras dangos pagrindas ir danga labai tiksliai iškirpta, praktiškai apsiuvimo nereikia. Neapsiūta dar lengviau pasikiša po nuimamomis dalimis. 
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Paklojau kiliminę dangą visame kemperyje išskyrus dušinę. Iškarpas pasidarėme patys, o iškirpo ir apsiuvo Ukmergės g. Senukuose. Labai malonus vyrukas darbą padarė puikiai. Ir pigiai.
Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Kad nekurciau naujos temos, cia paklausiu, o tai koks sumustinis turetu buti grindu? Pas mane siuo metu plika skarda.

Galvoju, gal vietom paklijuoti silentcoat vibro izoliacija (ana bais sunki, tai taip nepersudant). O kas toliau? Manau naudojamas kemperis tik siltuoju laiku bus (langai tikrai prasti aliuminio remeliuose), tai super silumos izoliacijos ir nereik. Mane labiausiai gasdina triuksmas vaziuojant ir patalpos aukstis. Tai kaip minimaliai pakeliant grindis isgauti geresne triuksmo izoliacija? 
Del dangos jau gale spresiu, labai noreciau kilimo, bet su dviem sunim jauciu patogiau linoleumas bus. 
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Atsakau tik dėl triukšmo, pažiūrėkite šioje temoje, čia mano darytas lengvasis auto, kemperiui esu sudėjęs bituminę dangą ties arkomis, ir virš jos garso izoliaciją.
Dėl grindų apšiltinimo naudočiau extrudinį polistirolą, tada faniera, ir praktiškiausia danga linoleumas (būna tokių gražių mini lentelių imitacija).
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
3cm stiroduras finffoam, arba pirtinis su Aliuminio folija.Ant virsaus 9mm fanera. Bus per akis.