Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jusu pasiulitoje nuorodoje man skaiciuoja 26 eurus. O as visada cia Eldrauda tikrinuosi.Nezinau kaip jus bet as visada pazymiu kad vairuos kiti asmenys.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Man pasiulimas toks kuriuo ir pasinaudojau.:D
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pamiršau parašyti šitą prieš apsispręsdamas irgi naudoju.... Dar katiais gerą pasiūlymą pateikia brokeriukas Įdomiausia tai, kad, lyginant pasiūlymus įvairiuose internetiniuose puslapiuose, tų pačių draudimo kompanijų (kartais, ne visada) kainos skiriasi gan nemažai. 
Dar įdomiau, kad norint pirkti tiesiogiai, pavyzdžiui iš BTA, kartais kainą siūlo didesnę nei per tarpininką. O viršūnė visko tai, kad jau ne vieną kartą, perkant internetu per tarpininką, draudimo poliuse kaina parašyta daug didesnė, negu realiai aš už jį mokėjau.... :juokas:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tikra tiesa 100% pritariu 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
na vaikinai as nieko nesuprantu. Lyg ir turiu geras draudimo salygas kasko, bet pas mane civiliniai abieju kemperiu po 130 eur, apribojimai eismui kaire puse. Cia Lietuvos draudimas. Ar tai priklauso nuo automobilio? As galvoju kad civilinis neturetu priklausyti. Kaip Jums atrodo?
Marijau,manau tai ne rodiklis kokias turi kasko salygas.pvz as draudziu LD savo imones civiline veikla,savo namus su visu kiemu tvorom ir t.t. vienu zodziu turiu keleta draudimu vienu metu Lietuvos draudime ir praeitais metais uz kemprerio kasko mokejau pas juos pigiau nei jie siule savo privalomaji.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nors dabar mastau,kad gal nuo kw priklauso?!
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Pasitikrinau su tom programėlėm, realiai pas savo draudiką, gaunu geresnes kainas, nei čia nurodytos :plojimai:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Guoda.S parašė:
Pasitikrinau su tom programėlėm, realiai pas savo draudiką, gaunu geresnes kainas, nei čia nurodytos :plojimai:
O man atvirksciai,draudikai-brokeriai visada sako,kad civilkes negali padaryti taip pigiai kaip nete,bet kasko tipo padaro pagal tavo kriterijus (draudimo sutarciu kieki,avaringuma,ismokas) ir t.t.
Nezinau, as suvedziau duomenis masinos kur vazineja sunus, tai kosmine kaina ismete. Galvoju kad cia priklauso ir nuo masinos ir nuo daug ko. Mano brokerio pasiulymas tom paciom salygom gavosi pigiau. Kemperio dar negaliu suvesti, nes neregistruotas. Pabandysiu veliau. :)
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Marijus.K parašė:

Nezinau, as suvedziau duomenis masinos kur vazineja sunus, tai kosmine kaina ismete. Galvoju kad cia priklauso ir nuo masinos ir nuo daug ko. Mano brokerio pasiulymas tom paciom salygom gavosi pigiau. Kemperio dar negaliu suvesti, nes neregistruotas. Pabandysiu veliau. :)
Didziausia draudimo dali sudaro jeigu nedidelis vairavimo stazas , arba buvo autoivikis tai skaitoma padidinta rizika . Tokiu atveju reikia daryt seimos draudima, bus pigiau daug ;)